Wpis z mikrobloga

@crazykokos: ale chłop ma rację. Kolory oczojebne, w #!$%@? białego i czuje się jakby żadnej przestrzeni nie wykorzystali, font-size za mały, za duże marginesy. Nie wiem czy Miasto/godzina/etat/rodzaj umowy należy do tego wyżej czy niżej takie #!$%@? odstępy. Chyba wzieli jakiegoś stażystę do zaprojektowania
@Kotlet_2137_schabowy: @NickciN: oprocz pastelowych kolorow, bardziej przyjaznych dla oka nie widze wiekszych zmian. oprocz frontu cos zmieniali? parametry wybiera sie tak samo jak wybieralo itd.
ja uwielbiam zmiany, sprawdzac, szukac nowych opcji. W robo jak dostajemy nowy program a ma to miejsce mega czesto, to bardzo szybko zapoznaje sie z nim i po chwili juz moge na nim pracowac.
nie rozumiem dlaczego przy kazdej zmianie zawsze tylu ludzi jęczy
@crazykokos: ja uważam, że ta zmiana to porażka. Nie wiadomo czy stawki należa do tego wyżej czy niżej. Dodatkowo są równe odstępy, że wygląda jakby to były jeszcze osobne ogłoszenia. W #!$%@? białego, drażni mnie aż taka pusta strona. Ładne są strony z duża ilością pustego miejsca ale tutaj to szpeci. Miasto, jaki rodzaj pracy, typ umowy małym fontem a chyba to jest ważne. Zrobili to jakimś gówno fontem, jakby to
N.....N - @crazykokos: ja uważam, że ta zmiana to porażka. Nie wiadomo czy stawki nal...

źródło: comment_1588662487EvG3rS5I4rJpjA0UQX7K0x.jpg

Pobierz
@NickciN: no jak dla mnie jest czytelna. Przy kazdym ogloszeniu jest biala ramka, wiec wiadomo ze te i wieksze i mniejsze literki sa powiazane z daną pozycją. na gorze stanowisko, najwzaniejsze.
nizej placa i tak jest do negocjacji i miasto, zawsze mozna sie przeprowadzic. wiec sa to mniej wazne elementy.
na tym bialym po prawej czy lewej zaraz beda jakies reklamy
@crazykokos im coś jest prostrze, tym jest lepsze, ciężej to popsuć, lepiej działa. Podam przykład z windowsem i steamem bo olx używam tylko w aplikacji, więc nie robi mi to różnicy. Windows ma dwa panele sterowanie, bo zmodifikowali 7 dali #!$%@? kafelki i #!$%@? ustawienia, które nie wystarczają to musieli dać jeszcze ustawienia z 7. Na steamie gdy chce zobaczyć na pobrane, musze kombinować w opcjach, i mnie przenosi do starego gui.
@Kotlet_2137_schabowy: ok, no to z windowsem mega slabo. na macu jakos nie odczuwam takich problemow.
po co zmieniac? no np. bo jest jakis system, ciagle zmieniany, ulepszany, "optymalizowany", z kolejnymi funkcjami i po prostu zeby rzezbic w starym to nieraz latwiej zrobic nowy i tam wprowadzac te zmiany