Wpis z mikrobloga

Mireczki sprawa jest,
Korzystał ktoś z usług sklepu https://www.rowertour.com?
Pytam, bo mają bardzo niskie ceny w porównaniu do allegro czy decathlona, np licznik sigma 9.16 ATS tańszy o ok 10zł od Decathlona i średniej z Ceneo. Mam parę pierdół do kupienia i wolałbym nie wtopić 300zł na niesprawdzony sklep.

edit:
BTW
jakiś licznik lepszy od Sigmy warto rozważyć?
Już nawet 9.16 ma za dużo funkcji i starczy mi 7.16 tylko czy są inne firmy? tylko Sigmę znam

#rower #zakupy #cebuladeals
  • 14
@krabozwierz: widzisz nawet nie wychwyciłem tego,
właśnie długiego czasu wysyłki się obawiam, w ceneo ostrzegają właśnie przed tym, ale niby wszystko wysyłają...
obadam ten Twój sklep
@MichuB: mam mieszane uczucia co do tego sklepu. Niby miałem taniej, ale zawsze w kupionych produktach coś prędzej czy później było nie tak. W każdym razie raczej z tego sklepu już nie kupię nic. Za to nie mogę narzekać na sklep, który podałem wyżej.

@MichuB: ja mam w miarę ok doświadczenia z RowerTourem, ale normalnie im się specjalnie nigdy nie śpieszyło z zamówieniami, więc teraz to przeszło na wyższy level.

Z moich ulubionych Cyklomania, Biostern (xtremes na allegro), Sbike ... i o dziwo Bajkstacja się ogarnęła ostatnimi laty. Niestety lojalności u mnie za grosz, więc wybieram kto ma taniej.

A Sigmę olej, nie te czasy, lepiej sobie włącz strave na telefonie i dozbieraj na jakiś
A Sigmę olej, nie te czasy, lepiej sobie włącz strave na telefonie i dozbieraj na jakiś fajny komputerek, albo zegarek z gpsem.


@panato: sęk w tym, że nie jest mi potrzebny komputerek w ogóle, czujnik kadencji również, chciałbym na bieżąco wiedzieć ile przejechałem tylko i z jaką średnią :)
może uda mi się dostać samą montażówkę pod stary licznik, którego okablowanie zostało #!$%@? razem z rowerem
@panato: w sumie z czymś takim się nie spotkałem, tylko cena trochę duża 150zika za używkę w nieznanym stanie, nówki pod 300, ale zastanowię się jakbym nie wskrzesił 7 letniego dziadka :)
@MichuB: fajny, bo nie musisz się w kable bawić, do tego Stravka (i towarzyszące jej atrakcje) niszczy wszelkie "chciałbym na bieżąco wiedzieć ile przejechałem tylko i z jaką średnią". Nie wspominając, że na najtańszego sensownego Garmina przynajmniej z 500 musiałbyś wydać.

No i z tego co widzę to od firmy, więc masz 14 dni na zwrot.