Wpis z mikrobloga

@mrKuaku: No to jak ten temat cię ciekawi to ok, ale prócz tego jest wszystko inne, poza tym ważne są też metody osiągania celów.
Na pewno nie jest to osoba godna zaufania.
  • Odpowiedz
@igik1234:

mrKuaku: już kilka razy odpowiadał wymijająco na kwestie ideologiczne i kościelne, na pewno była taka akcja odnośnie aborcji.


Wyraźnie mówi rozdział kościoła od państwa, aborcje ma razie utrzymać w obecnym stanie i zapewnić wsparcie osoba podejmujący takie trudne decyzje. Weź poszukaj informacji zanim zaczniesz snuć własne domysły
  • Odpowiedz
@mrKuaku: Mam na myśli takie metodki, typu mówienie "oglądałem debatę w Interii, wyobraźcie sobie co by było, jakby tam było jedno okienko mniej" - w takim tonie, jakby to nie wiadomo ci się stało jakby on nie kandydował.
Ale to jest powiedziane w taki sposób niedopowiedziany, tak jak można dziecko nastraszyć "o Jezu, co to się stało, co to by było, co to będzie". To jest taka metoda manipulacji, wymaga najpierw
  • Odpowiedz
@mrKuaku: Każda świeża organizacja musi zbierać pieniądze od ludzi, nie ma innej opcji, bo nawet kredytu nikt w ciemno nie da (no chyba że jest się Petru).
Więc kwestia finansowania to żadna rewelacja. Tak robiła każda początkująca organizacja, nawet partie.

A tak ogólniej to zobacz gdzie doszedł Kukiz z takim podejściem? No właśnie rozpłynął się i go nie ma. Zmarnowany czas.

Jak Hołownia chce czegoś więcej to niestety potrzebuje konkretnego programu,
  • Odpowiedz
Bosak jest dla mnie strasznie sztuczny i mogę nawet to dzisiaj obstawić, jeżeli wygrałby na pewno powstałaby koalicja z PiSem, inaczej ten urząd do #!$%@? mu jest potrzebny, takie sprawia ostatnio wrażenie.


@igik1234: Zobacz jego wystąpienia z przed dziecięciu lat - on jest taki zawsze, to nie jest sztuczne ani udawane. Po prostu ma taki styl wypowiedzi.

Koalicja z PiS? Naprawdę? Chyba sam w to nie wierzysz.
Kosmos ich dzieli, oni
  • Odpowiedz
@mrKuaku: Ty próbujesz powiedzieć że wszelkie organizacje jak Kukiz, KORWiN-a, Konfederacja, Jakubiak, i wszelcy wszelcy kandydaci nie zbierają pieniędzy od sympatyków? Mam ci więcej ich wypisywać?
Nie wiem z czym masz problem.

Nie musi ktoś mu mówić, jak sam się zna na psychologii to sam mógł sobie napisać scenariusz.
Musiał to zrobić ktoś kompetentny i tyle.
  • Odpowiedz
@milymirek: i to jest właśnie wada Bosaka, pomimo sporej wiedzy brak mu charyzmy, a to tworzy polityka. On mówi jak robot, mądrze ale nie jak osoba która może reprezentować państwo.
Tak, uważam, że koalicja z PiSem jest jak najbardziej po odpowiednim dogadaniu możliwa. Nie mają takich samych poglądów jeżeli chodzi o gospodarkę, ale są konserwatystami i po występie Gowina na pewno PiS będzie chciał się z nimi dogadać, bo w tym
  • Odpowiedz
@igik1234: Bo gadanie o byciu długopisem nie przystoi poważnemu kandydatowi.
Ale czaisz że PiS najmniej ich w TVP pokazuje, odrzuca z automatu wszystko co proponują, nawet podpisanie żeby złożyć pod obrady?
Dla PiS Konfederacja to jest największy wróg właśnie dlatego że Konfederacja mówi o tych sprawach na serio a PiS głównie pozuje na coś i patrzy w sondaże - ta różnica między nimi jest miażdżąca dla PiS-u, dlatego Konfederacja jest dla
  • Odpowiedz
@milymirek: Drogi mirku, czuję zew obowiązku aby odprzeć twoje argumenty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Płacz jest reakcją na różnorakie bodźce (sam przynajmniej raz w życiu płakałeś, zgodzisz się z tym? ;) Kontekst dla ciebie może być śmieszny bo masz raczej prawicowe poglądy, ale jakbyś zobaczył Brauna któremu łezka leci cytującego jakąś dzieło utraconej cywilizacji łacińskiej, to byś nie pisał że jest niezrównoważony psychicznie. Ludzie są związani emocjonalnie
  • Odpowiedz
@milymirek: Jako osoba rozważająca głos a Hołownie zapytam: dlaczego?
Czytam tu tą rozmowę i zastanawiam się czy w końcu Hołownia jest niezrównoważony psychicznie czy jest cynicznym manipulatorem. Czy po prostu rzuca się w niego gównem w nadziei, ze coś się przylepi. Z założenia kandydat na prezydenta jest jakimś tworem który ma mówić określone rzeczy i zachowywać się w określony sposób (apogeum tego jest Duda który został kandydatem PiS bo wyszło im
  • Odpowiedz
sam przynajmniej raz w życiu płakałeś, zgodzisz się z tym?


@blaxxon: Zdarzyło mi się jak miałem bardzo zły czas, totalne załamanie, chyba nawet depresja, gdy mówiłem o tym to nie wytrzymałem. Też ciężko było utrzymać wzruszenie na pogrzebie chrzestnego, jego matka tak zawodziła, że trudno było się utrzymać, ale się utrzymałem.
Poza tym to tylko w dzieciństwie chyba, ale też nie za wiele razy.

Ale Hołownia czyta codziennie konstytucje, pewnie pierwszy
  • Odpowiedz