Wpis z mikrobloga

Dziś w #codziennetazo odrobina hazardu. Pora na SPINNERY! ( ͜͡ʖ ͡€)

Na awersie jakieś #anime dla #mangozjeby, którego pewnie nie było na Polsacie (dlatego też nikogo te postacie nie interesowały). Na rewersie kolorowy, symetryczny wzór (wrzucam foto w komentarzu), a na obwodzie kształtne ząbki. W środek wkładało się bolec w kształcie + i już można było kręcić Spinnerem i brać udział w walkach! Grało się na odwróconym krześle szkolnym kręcąc kilkukrotnie (1/3/5 rund). Przegrałeś? Tracileś Spinnera! To był prawdziwy #hazard, żadne śmieszki-heheszki ( ͜͡ʖ ͡€)

W kolekcji mam 21 sztuk, podejrzewam, że miałem więcej ale na pewno część przegrałem ¯_(ツ)_/¯

#kiedystobylo #gimbynieznajo #chipsy
Pobierz pan-audytor - Dziś w #codziennetazo odrobina hazardu. Pora na SPINNERY! ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

...
źródło: comment_1588611433om5k98eziSIyD6WJQ8y0Vx.jpg
  • 7
@MaszynaTrurla: @pan-audytor: https://myanimelist.net/anime/288/Bakuten_Shoot_Beyblade leciało w Polsacie w latach 2003-4/może 5, tylko że w tym kraju to tylko Dragon Bol i Sejlorki i jakieś animce z Polonii o których ludzie pamiętają, bo sentyment, bo ich poziom taki se xD

Śmieszne te spinnery były, w podstawówce się tym bawiliśmy, bardziej jarałem się samą szybkością niż pojedynkami ;d