Wpis z mikrobloga

@IntruderXXL: Dzieki. Najgorsze jest wziecie ciezaru. Musze pomyslec nad jakims stoliczkiem. Bo troche sily na to schodzi + lokcie ciezko wtedy pilnowac. Pare razy juz mialem tak, ze cos gdzies zabolalo wlasnie podczas podnoszenia, a samo cwiczenie bez problemu.
Lokcie daja rade. Progresowal bede, jak spelnie zalozenia planu. Czyli w amrapie tak z 15+ powtorzen. Wtedy doloze 2,5 czy 5 kg.
@IntruderXXL: Dodam od siebie jeszcze takie cwiczenie, bardzo fajnie wchodzi na triceps. Jeszcze wariacja polegajaca na tym, ze robisz pauze na ziemi i zaczynasz prostowac reke bez zadnego pedu.
Od 0:55
DywanTv - @IntruderXXL: Dodam od siebie jeszcze takie cwiczenie, bardzo fajnie wchodz...
Dodam od siebie jeszcze takie cwiczenie, bardzo fajnie wchodzi na triceps. Jeszcze wariacja polegajaca na tym, ze robisz pauze na ziemi i zaczynasz prostowac reke bez zadnego pedu.


@DywanTv: Znam, robiłem :) Na triceps to heh dziesiątki różnych wariantów przerabiałem. Ale najbardziej i tak lubię ciężkie JM press i właśnie skullcrushery do czoła albo do nosa ( z tym że do nosa zawsze robię "oszukiwane" bo mi biceps nie pozwala inaczej