Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chłopaki jestem w oplakanej i całkowicie chorej sytuacji. Na wstępie zaznaczę ze to nie bait. Choruje na depresje i fobie społeczna, której oczywiście nie lecze. Mieszkam z zaburzona matka, która nie jest nalogowa palaczka i alkoholika, utrzymuje nas ojciec, który uciekł jak miałem 10 lat. Wysyła nam miesięcznie 900zl i opłaca czynsz z tych 900 zł musze jeszcze znaleźć na paczkę fajek dla matki, bo inaczej jest agresywna i trzaska talerzami. Ja sam skończyłem liceum i od tego czasu byłem w kilku pracach ale zawsze się kończyło na 3 miesiącach albo uciekalem w trakcie okresu próbnego- nie dawałem rady dłużej albo byłem beznadziejny w obowiązkach albo jako ze jestem cichy robili sobie ze mnie kozła ofiarnego j lamali mnie psychicznie. W okresie gdy nie pracuje tak jak teraz, głoduje i leżę w łóżku w rozpaczy całymi dniam, musze chować przed matka kartę i pieniądze, inaczej zamiast na jedzenie wyda na papierosy lub alkohol. Właśnie to się ostatnio zdarzyło... nie jadłem nic od 2 dni. Mam dość tego koszaru, nie wiem gdzie szukać pomocy, rodzina ma to w tyle a przyjaciół żadnych nie mam, chciałbym się obudzić z tego koszmaru, ale to się nie dzieje. Jakbym chciał iść do pracy to nawet nidzie mnie teraz nie przyjmą a do tego czasu zdechne z głodu. Co wybrać bezdomnośc czy magika? #przegryw ##!$%@? #pytaniedoeksperta #depresja #samobojstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 16
@sp0ngelele: no ta na pewno chłop pojedzie za granice do pracy jak on w polsce nie wyrabia psychicznie. walnij się w łeb normiku xD

@AnonimoweMirkoWyznania: teraz najważniejsze jest żebyś miał co jeść. może poszukaj jakichś ośrodków pomocy albo spróbuj się skontaktować z rodziną i wytłumacz sytuacje, tylko całkowite sk*rwiele odmówili by pomocy w takiej sytuacji. terapie nie zawsze pomagają, poza tym one trochę trwają, a w tym czasie musisz mieć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Współczuję Ci mordo, znam taki klimat i te wszystkie teksty normików o rzuceniu tego wszystkiego to bzdury oderwane od rzeczywistości. Teraz najważniejsze byś miał co jeść oraz abys kontynuował leczenie fobii i depresji. Terapia pomaga, ale nie każdy terapeuta się nadaje do pracy z ludźmi. Nie bój się poprosić o pomoc. Skąd jesteś?
BiałkowyŻul: Mirku, cokolwiek zrobisz pamiętaj, że #samobojstwo nie jest rozwiązaniem (a przynajmniej nie w tym przypadku, z tej sytuacji można wyjść). Moim zdaniem powinieneś zacząć od zapisania się do psychiatry na NFZ. Jak psychiatra cię podleczy to później w miarę możliwości do jakiejś pracy i odcięcia się od patologicznej rodziny. W międzyczasie staraj się dobrze wydawać te 900 zł. Kupuj najtańsze jedzenie (promocje w biedrze), matce najtańsze alko i papierosy (i