Wpis z mikrobloga

- pisz magisterkę
- wyślij promotorowi
- #!$%@? ŹLE POPRAW TO TO I TO, A TO TO #!$%@?
- popraw to to i to i #!$%@? tamto
- #!$%@? ŹLE POPRAW TO I TO I DOPISZ TAMTO
- popraw to i to i dopisz tamto co usunąłeś xD
- wyślij przez przypadek poprzednią wersję bez poprawek
-
Bardzo ładnie. Proszę tylko poprawić formatowanie spisu treści i można drukować._

czy ktoś to w ogóle sprawdza

#studbaza fejs

#polska #heheszki
  • 64
@niochland: Gdy pisałem pracę magisterską, promotor wyciągnął mi wszystko, co się dało z błędów stylistycznych. Np. do końca życia dzięki niemu zapamiętam różnicę między "przy pomocy" a "za pomocą". Do warstwy merytorycznej się z kolei nie czepiał, bo jak sam przyznał, jest to zagadnienie mu obce i akurat na ten temat nie ma wiedzy, by coś korygować.
@niochland: Mój jest wspaniałym człowiekiem. Minęło już wiele lat, odkąd się broniłem, ale nadal go wspominam ciepło i na szczęście wciąż jest aktywny zawodowo.
I w sumie, to jak pamiętam swoje zmagania z pracą magisterską, to też najgorsze były walki z edytorem tekstu, materiały zbierałem koło tygodnia, tydzień poświęciłem na doświadczenia i ich opisanie, 2 tygodnie na luźne opracowanie tekstu, a serio na sformatowanie tego wszystkiego cały tydzień intensywnej orki, gdy
@niochland: po miesiącu od oddania rozdziału przychodzę oddać podsumowanie. Mój wcześniejszy rozdział leży w tym samym miejscu tylko przykryty większą ilością teczek. Oczywiście brak uwag. Oddaję podsumowanie ze słowami "chyba zbyt osobiście napisałem". Efekt - przekreślone zakończenie bez czytania i "napisz raz jeszcze".
Ale uwielbiałem promotora i szacun dla niego, bo awaryjnie musiał znaleźć recenzenta w 5 minut i po kolejnych 15 minutach ów recenzent zadał mi pytania z kilku ciekawostek
@tak_ze_ten: Jakoś "przy pomocy kogoś" mi zgrzyta. Może to i poprawnie, ale na pewno mniej wątpliwości będzie w mojej opcji. Zresztą obie się nie wykluczają, tylko wersja promotora nadal jest z dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@niochland: To jest kolejna prawda życiowa. Ludzie w hierarhii ponad toba muszą dowodzić tego, że są nad tobą i sa do czegoś przydatni. Im mierniejszy tym bardziej będzie chciał pokazać swoje i twoje miejsce w szeregu.
Więc czy na studiach czy w pracy zawsze musisz dodać jakiegoś nazwijmy to tokena. Jego zadaniem jest właśnie utwierdzenie tej osoby w jej przekonaniu o wyższości, a jednocześnie ochroniennie twojej pracy / pomysłu przed drastycznymi