Wpis z mikrobloga

DPD to astronomiczne janusze biznesu.
Powiadomili mnie rano mailowo, ze przyjedzie kurier z wazna dla mnie przesylka (czego sie spodziewalem). Godzine temu widze w systemie Allegro (a w ichniejszym NIE!), ze wbity zostal nieprawidlowy adres dostawy Wg. DPD-owych systemow trckingowych wsjo w najlepszym porzadku.. Siegam do dokumentow przewozowych - adres jest prawidlowy. Dzwonie na infolinie. Po 15m czekania dowiaduje sie, ze adres jest NIEPRAWIDLOWY. Ale prosze pani, ja mieszkam pod tym adresem i codziennie przyjmuje od was przesylki, yyy.... Po nastepnych 15m: a, to juz wiem co sie stalo - mowi pani - panska paczka wyladowala w nieodpowiedniej dla panskiego regionu sortwoni. Co k---a? Jak bedziemy mogli, to ja panu dowieziemy jutro, a tak wogole to najlepiej jakby pan sobie ja odebral z tej sortowni sam (po drugiej stronie miasta). O j----i.

#kurier #dpd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@user-agent-switcher: ja z InPostem i DPD mam codziennie doczynienia, o InPost lepiej się nie wypowiadać bo to jest w ogóle chyba stan umysłu.

Mój kurier ma dziś wolne, mam otrzymać paczkę z materiałami operacyjnymi i mam dziwne wrażenie, że dziś kurier odbierze paczki ale drugi z paczką do mnie nie trafi xD
  • Odpowiedz
@NaChMiNick: Moje najlepsze story z Inpostu to:
1) Przyjechal odebrac paczki kolezka, ktory ni chu chu nie nowil po polsku (ani w zadnym innym jezyku, ktory znam).
2) Zglaszalem na infolinie, ze leza paczki w------e pod paczkomatem (luzem), a pani z info na to zebym sie nie przejmowal, ze to na pewno tak mialo byc :D
  • Odpowiedz