Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bananowy_Zul: Uświadom sobie i co? Dalej ma próbować i dostawać mokrą szmatą w pysk, czy jednak pójść na kompromisy i całkowicie odtrącić to, czym się stał? Piszesz o kontroli popędu itp. Zgadzam się z tym w pełni ale dla absolutnej większości społeczeństwa to zegz jest wyznacznikiem czegokolwiek i jaka jest szansa że spotkasz kogoś normalnego? Przy powszechnym dostępie do internetu, kontach i lajkach na instagramie, programy typu Królowe Życia, czy inne
@z8373767: Zrobiłem to rok temu, i szczerze... Poszukawszy odpowiednio mam ludzi którzy zrobili to samo. Wysiedli z tego wariactwa i są szczęśliwi. PRAWDZIWIE SZCZĘŚLIWI bo nie mierzą szczęścia uznaniem innych i żyją swoim życiem.
Ogólnie jeśli cały świat jadłby gówno, to żeby nie być gorszym lub w ramach kompromisów też byś to robił?
@Pavulenko: No ja też parę razy to wykorzystywałem, laska płaciła za mnie, a matki samotne to już w ogóle xd
Dobre relacje jak zdefiniujesz?
Bo u mnie to po prostu pociąg fizyczny był i że jestem lekko narcystyczny i rozgadany, umiem się zachować i mam szerokie horyzonty.
Może po prostu twoj ojciec jest przystojny :)
@pijekubusplay: Wykorzystówałeś... I płaczesz, że laski wykorzystują mężczyzn. Więcej pytań nie mam. Tak jak mówiłem: Postrzeganie świata zaczyna się od Twojej duszy i głowy.
A i uroda to pojęcie względne. Nie ma bezwzględnej skali 0/10. Jest względne zero albo jeden.
@Bananowy_Zul: Ja nigdzie nie płacze, uroiłeś coś sobie i ciągle piszesz xD Ja ci pokazuje jak działa ten swiat i jak siła podnieca kobiety - ta fizyczna a zwłaszcza psychiczna. Ty coś gadasz o duszy itp, o wyjątku gdzie laska pomogła facetowi xd No pewnie dlatego że był w depresji i miał 160cm xD
Z mojej strony koniec dyskusji, miłego dnia, cześć.
@Pavulenko: Po pierwsze to pokolenie naszych rodziców, nie wiem jak to z nimi było jak byli młodzi ;)
No ja też widze takie coś, koleś pracuje na myjni za 1800 a dziewczyna polibuda i jakaś dorywcza praca na pół etatu w sklepie i pewnie zarabia podobnie co on xd Ale typ jest przystojny i tyle. No jeśli piwniczy to raczej cieżko mi uwierzyć, to że nie ma pracy czy wykształcenia już
dlaczego istnieją związki, w których to kobieta będąc w lepszej pozycji i mająca więcej siły i zdeterminowania wyciąga swojego mężczyznę z dna, ukrzepia go psychicznie i używając własnych sił i pozycji pomaga mu w wybiciu się wyżej?


@Bananowy_Zul: Takie związki nie istnieją, różowe uciekają od swoich partnerów jak im się noga podwinie a nie pomagają xD