Wpis z mikrobloga

@Dykto: Nie, koleś zobaczył jeden przypadek gdzie jakaś laska pomogła facetowi i myśli że to neguje całą psychologie ewolucyjną i dobór par. Czyli jeśli spadłeś z 10 piętra i nic sobie nie złamałeś to czemu 99% takich przypadków kończy się śmiercią? Nie macie racji! Skoki z 10 piętra są spoko i istnieje przypadek że koleś spadajacy na beton nic sobie nie złamał. Idiotyzm.
@Bananowy_Zul: Zatem udanych skoków :) Na pewno jak bedziesz biedny, brzydki i z depresją znajdzie się laska 5/10 która ci pomoże i poda dłoń a dodatkowo będzie się podniecać seksualnie na twój widok patrząc jak sobie nie radzisz w życiu i jaki jesteś słaby i bezsilny.
Jeśli psychologia ewolucyjna i liczne badania to pseudonauka dla ciebie to pozostaje mi życzyć szczęścia.
@Bananowy_Zul: Nie wiem czemu uważasz że ona wpędza w zwątpienie czy obiera wiarę i nadzieje, bo jest zupelnie przeciwnie. Ja już w wieku 16-17 lat to zauważylem i zrozumiałem jak nalezy postepować i na co realnie patrzą laski. Tylko ja nie miałem fobii społecznej czy introwertyzmu i dlatego chyba szybko to zauważyłem albo miałem szczescie przebywać z dynamicznymi osobami. Postaw się jednak w sytuacji takiego zlęknionego gościa z nieśmiałością któremu wmawiali
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dykto: No niestety, szczególnie gdy zrobi ci to jakaś atrakcyjna kobieta, chwilę się tobą zainteresuje, sama zainicjuje znajomość, pomyślisz sobie że jednak nie jest z ciebie taki ostatni frajer, w skrócie zaczynasz w siebie wierzyć. Kobieta znika, nie mówi dlaczego i już nie pozostawia żadnej nadziei. Mija jakiś czas zanim się chłop ogarnie, ale ile można przeżywać coś takiego. W końcu trzeba przestać, bo idzie zwariować.
@pijekubusplay: Nauka owa pisana jest przez ludzi chcących zamoczyć dla ludzi chcących zamoczyć o kobietach chcących bolca.
Prawdziwą nadzieję daje nieprzejmowanie się popędem seksualnym. Wtedy frustracja z powodu braku kobiety, przeto cała troska o majętność i wygląd magicznie znika.
A co do dynamicznych... Może czas uwierzyć w to, że można mieć kontrolę nad popędem seksualnym?