Wpis z mikrobloga

@szunis: a czy ja ci kuźwa każe płakać ? Tak ciężko pojąć że każdym jest inny i Hołownia ma więcej empatii niż ty ? Ale nie od razu trzeba chłopa zjechać od góry do dołu no bo jak inaczej, pokazał słabość i to jeszcze pod publiczkę ...
  • Odpowiedz
  • 1
@Andreth
To jeszcze inna historia, ale ja naprawdę nie o tym w tym wpisie chciałem napisać. Tu chodziło o zenujące zagranie pijarowe uwłaczające mojej inteligencji.
Prawda jest taka, że w drugiej turze zagłosowałbym na każdego, kto byłby przeciwnikiem długopisa. No chyba, że dostałby się Bosak lub Jakubiak. Wtedy miałbym to już w dupie. Z tego całego towarzystwa najbardziej widziałbym KK. Tutaj nie ma z czego wybierać.
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że w drugiej turze zagłosowałbym na każdego, kto byłby przeciwnikiem długopisa.


@szunis: Och, ja też. To zupełnie inna sprawa.

Z tego całego towarzystwa najbardziej widziałbym KK. Tutaj nie ma z czego wybierać.


@szunis: Ja nawet kontemplowałam głos na Hołownię w pierwszej turze, mimo uważania tego co powyższe, jako wyraz uznania za pójście pod prąd w kwestii uchodźców. Teraz mi się odechciało. Pewnie (jeśli będą jakieś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@szunis: Czyli nie potrafisz i paradoksalnie, jesteś w swojej komunikacji sto razy bardziej emocjonalny i przy okazji nieradzący sobie z emocjami, niż Hołownia. Zanim wypomnisz komuś błędy i zaczniesz pisać o zażenowaniu, racz pochylić się nad samym sobą i swoimi problemami w tym zakresie. Pozdrawiam i życzę ciepłego dnia.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot:
sie uczepiliście tego jednego że płacze i co to w ogóle za prezydent i nic merytorycznego poza tym. Gościu pokazuje całego siebie, zrzucił wszystkie maski ze swojej twarzy, żeby wyszło to o co mu na prawdę chodzi - o dobro kraju i przywrócenie konstytucji należytego szacunku. Głosujcie sobie na kogo chcecie ale wszyscy mają założone maski na twarz, klepią formułki bez żadnych emocji, jeden tylko idzie pod prąd i
  • Odpowiedz
@mrKuaku: No widzisz, a ja to widzę zupełnie inaczej. Dla mnie granie na takich najniższych emocjach to tani chwyt rodem z sali sądowej podczas rozprawy rozwodowej. Wielka polityka to po prostu nie miejsce na takie rzeczy. Albo pozwalasz sobie na rozklejanie się przy byle okazji, albo próbujesz być twardym politycznym oponentem, głową narodu nie bojącą się spojrzeć w oczy Putinowi i Trumpowi. Można odczuwać sympatię do ludzi wrażliwych emocjonalnie, ale
  • Odpowiedz
@smutny_kojot:
Poniekąd masz trochę racji ale myślisz zupełnie sytuację.
Wzruszył się na prywatnym livie, do ludzi którzy wspierają go i są z nim od początku kampanii, każdy ma prawy do odreagowania w gronie najbliższych, nawet on a to są właśnie jego najbliżsi wyborcy. Gdyby to zrobił na publicznej debacie, przy stole z innymi oponentami, całkowita racja nie możemy mieć takiego prezydenta mazgaja. Natomiast w publicznych debatach, jest stanowczy, merytoryczny,stabilny i
  • Odpowiedz
A ja zagłosuje na Holownie. Według mnie jest szczery, nie idzie na prezydenta dla kasy (nie wiem ile zarabia, ale jako że pracuje/pracował w tv myślę że nieźle), nie idzie też dla władzy - wierzę że chce coś zrobić inaczej niż poprzednicy i serio wzbudza moją sympatię i poczucie że nie będzie to zmarnowany głos
  • Odpowiedz