Wpis z mikrobloga

@FanaticoRosso1910: Rap dzisiaj to #!$%@? disco polo, które nawija o tym, że nie jest #!$%@? disco polo. Są wyjątki, ale to najczęściej albo ludzie, których horyzonty od dawna wykraczają poza ramy gatunku, albo ludzie, którzy na tej muzyce zarabiają najwyżej jakieś symboliczne kwoty, nie muszą dbać o publikę, więc siłą rzeczy mogą pozwolić sobie na więcej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matula11: jasne, nie jest to trudne: G herbo- Still Swervin, Lil Reesse-GetBackGang 2 , Chief Keef-GloToven To są przykładowe czarn#chy którzy robią to o czym nawijają, są prawdziwi i mają swoją jazdę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Troton: to nie bańka a rzeczywistość, przynajmniej tych których znam, większość to imigranci którzy wyrośli w tym g syfie i tak po prostu żyją... to nic nowego i żadna ściema w DE
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Troton: z resztą byłeś kiedyś w DE? Tam są takie dzielnice że na każdym rogu stoi jakiś czarnuch albo marokaniec z towarem i ma swoich kamratów z klamkami, u nas czegoś takiego nie ma i nie będzie, już czaisz? Tam to jest normalka
większość to imigranci którzy wyrośli w tym g syfie i tak po prostu żyją


@ssehflodur: wyrośli i żyją w gównie ale jak myślisz że wyrastanie w gównie jest tym co te łaki nawijają w trackach to się mylisz. Na trakach to co drugi to dealer a jak przychodzi co do czego to się okazuje że co najwyżej zielsko kolegom sprzedawał. Jakby tam było tyle karteli co wynika z ilości gangsta raperów
@ssehflodur: No #!$%@? xDDD

1. Od kiedy to Mata robiący karierę na wizerunku bananowego chłopca uważa się za ulicznika? Przecież to się #!$%@? kupy nie trzyma xD Potrafisz to wytłumaczyć?

2.Szpaku to niby kto jest jak nie typowy uliczny sebek spod bloku? Tworzy image typowego dresa z ulicy i też takim jest. Gdzie ty tu widzisz jakieś kłamstwa?

3. A u palucha co się nie zgadza? Przecież to taki szpaku wersja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Troton: Mata- zwykły banan brzdąkający o ulicy, niestety musiałem przesłuchać i widzę tą manierę pseudoulicznika, przecież to widać od razu że lubuje się w takich klimatach a nie ma nic z nimi wspólnego Szpaku- zwykły leszcz który słuchał rocka i sam mówił że nie lubi rapu, zaczął robić "rap' w celu zarobku i wtedy powstał ten jego image jak ty to mówisz "sebka z pod bloku" W skrócie- zwykły pozer z
@loza__szydercow
@Portier-Harry_Portier
@ssehflodur
Nie mam na celu tutaj hejtowania i wyzywania od gówna wszystkiego. I o ile takiego Mate jestem w stanie odróżnić, że robi coś dla beki to jak słyszę "powazniejsze" kawalki np. Bedoesa czy Malika Montany to ja #!$%@? xD tylko jaranie sie hajsem, dziwkami i GUCZIII oczywiście xD jakieś zakompleksienie chyba, że teraz sobie mogą pozwolić na szmate GUCZIEGO za tysiac złotych
Mata- zwykły banan brzdąkający o ulicy, niestety musiałem przesłuchać i widzę tą manierę pseudoulicznika, przecież to widać od razu że lubuje się w takich klimatach a nie ma nic z nimi wspólnego


@ssehflodur: To jest zwykle kłamstwo i nie ma co tego twojego wysrywu dalej nawet komentować.

Bedoesa czy Malika Montany to ja #!$%@? xD tylko jaranie sie hajsem, dziwkami i GUCZIII oczywiście


@FanaticoRosso1910: Bragga jest od zawsze nieodłącznym elementem