Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słuchajcie sprawa następująca. Spotykam się z laska od 3 miesięcy i wszystko fajnie, mam wrażenie że mnie bardzo lubi, sama raczej spotkania proponuje i widujemy się prawie codziennie. Chciałbym pójść dalej z tym, wydaje mi się że mam szanse ale nie mam odwagi powiedzieć że chce coś więcej. Wiem śmieszne, "pi*da boi się powiedzieć" no ale się boje i koniec, już wiele razy próbowałem i nic z tego nie będzie. No i tak się zastanawiam czy by jej nie napisać w wiadomości po prostu, mi będzie łatwiej. Tylko czy taka wiadomość zostanie odebrana poważnie przez dziewczynę? Czy nie zostanę odebrany jako jakiś dzieciak który wyznaje miłość messengerem albo po prostu chłopaka bez odwagi? Jestem skłonny to zrobić ale boje się że TYLKO PRZEZ TO ZE NAPISZĘ MESSENGEREM, odmówi. Co myślicie? Walczyć z samym sobą(ale już chyba z 15 razy próbowałem) czy spróbować w końcu ale wirtualnie zanim szansa przepadnie?

#kiciochpyta #pytaniedorozowychpaskow #pytanie #zwiazki #pytaniedoeksperta #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach