Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słuchajcie sprawa następująca. Spotykam się z laska od 3 miesięcy i wszystko fajnie, mam wrażenie że mnie bardzo lubi, sama raczej spotkania proponuje i widujemy się prawie codziennie. Chciałbym pójść dalej z tym, wydaje mi się że mam szanse ale nie mam odwagi powiedzieć że chce coś więcej. Wiem śmieszne, "pi*da boi się powiedzieć" no ale się boje i koniec, już wiele razy próbowałem i nic z tego nie będzie. No i tak się zastanawiam czy by jej nie napisać w wiadomości po prostu, mi będzie łatwiej. Tylko czy taka wiadomość zostanie odebrana poważnie przez dziewczynę? Czy nie zostanę odebrany jako jakiś dzieciak który wyznaje miłość messengerem albo po prostu chłopaka bez odwagi? Jestem skłonny to zrobić ale boje się że TYLKO PRZEZ TO ZE NAPISZĘ MESSENGEREM, odmówi. Co myślicie? Walczyć z samym sobą(ale już chyba z 15 razy próbowałem) czy spróbować w końcu ale wirtualnie zanim szansa przepadnie?

#kiciochpyta #pytaniedorozowychpaskow #pytanie #zwiazki #pytaniedoeksperta #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 21
  • Odpowiedz
Nic jej nier mów, takie deklaracje to cringe.
Jeśli to jest to, pocałuj ją na następnym spotkaniu na powitanie. Jeśli się krepujesz to nic z tego nie będzie. Jeżeli się tego boisz po dwóch miechach to lipa, bo jeśli ma zaskoczyć, to czujesz to i masz odwagę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Nic nie mów. Pocałuj ją, just like that. Czy siądzie, czy nie, powiedz, ze od dawna chciales to zrobic.
Potem rozmowa sie powinna jakos potoczyc.
Jeśli caly czas sie Toba spotyka to znaczy, ze jest zainteresowana. (O ile nie masz 10 lat)
  • Odpowiedz
OP: @pr0lame: Ehh żeby to takie proste było. Ale o takich rzeczach wiem zero a posrany jestem po całości. Lat mam 18 ona 19.
@Budo: No właśnie próbuje z tym że ciezko to u mnie idzie niestety. Może jakieś tipy jak się przestać tak bać by ktoś miał. Twardo stąpam po ziemii, mało rzeczy mnie przestraszy ale w tej kwestii jestem całkowicie słaby mentalnie.
@tylko_czytam_: fakt, boje się
  • Odpowiedz
No właśnie próbuje z tym że ciezko to u mnie idzie niestety. Może jakieś tipy jak się przestać tak bać by ktoś miał.


@AnonimoweMirkoWyznania: przeszedłem przez długą i ciężką drogę, aby nauczyć się odzywać do dziewczyn, bo też się kiedyś bałem. Często przyczyną strachu jest zbytnie przywiązanie się do efektu- tzn. masz w głowie już poważny związek i boisz się, co będzie, gdy ona powie nie. To jest częsta pułapka, w
  • Odpowiedz