Wpis z mikrobloga

@Atreyu: Toksyczność w grach mmo to norma. Pamiętaj, w większości gier możesz wyciszyć innych np: wpisz /mute all. Problemem jest beznadziejny system w grze, a nie twoje umiejętności. :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Atreyu: z drugiej strony jeśli widzisz np.: kogoś na topce robiącego okrągłe zero to idzie się #!$%@?ć.
Oczywiście nic nie tłumaczy toksycznego zachowania.
Warto jednak stosować jedną zasadę: piłeś, nie graj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Twój niedoszły team ci na pewno podziękuje, jeśli tylko mógłby ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz
z drugiej strony jeśli widzisz np.: kogoś na topce robiącego okrągłe zero to idzie się #!$%@?ć.


@Kecq: a z trzeciej strony: nawet takim graczom jak Daki czy QB zdarzają się zera na topce, bo po prostu będzie pech w bitwie i nic na to nie poradzą. Najbardziej toksyczne jest wtedy wylewanie wiadra pomyj na kogoś kto ma taki wynik, podczas gdy ma średni dmg 3k na X i normalnie to
  • Odpowiedz
@Atreyu: ja mam tak, że sobie wracam co rok/dwa do World od Tanks, wczoraj też to zrobiłem, nie pamiętam gdzie powinienem jeździć (więc jeżdżę za innymi ciężkimi czołgami), nie wiem jaka taktyka i gdzie powinienem celować, ale staram się, czekam tylko na pierwsze 'rucham Ci matkę' xD
Póki co było wyzywanie i teksty w stylu 'powies sie' ale jeszcze nie do mnie, jak już dojdzie do mnie to pewnie przestanie
  • Odpowiedz
  • 0
@Atreyu: problem w tym, że ludzie często za bardzo się starają i nie potrafią odpuścić, ani realnie ocenić swoich możliwości, przez co tylko pogarszają sytuację. Dawniej grałem w LOL-a, więc odnoszę się do tej gry: często widziałem kiepskich graczy, którzy nie potrafili odpuścić i zamiast grać zachowawczo i pasywnie, to ciągle wchodzili w walkę z przeciwnikiem i zamiast kończyć linię 0/2/0, to kończyli 0/6/0. Ludzie naoglądają się prosów i próbują
  • Odpowiedz
@Atreyu: Po #!$%@? w ogóle grać z jakimiś przegrywami społecznymi? Siedzi takie zero żre ciapsy, zapija colą i wyzywa innych, bo ktoś śmie podchodzić do gry, jak do zabawy, a nie do największego osiągnięcia życiowego.
  • Odpowiedz
@Atreyu: Kiedyś w gta w skoku na punkty zapytałem gościa czy mógłby używać mózgu, bo ten tryb nie jest najtrudniejszy, żeby zdobyć jakiekolwiek punkty. Gosc zapytał mnie czy rucha mnie mamusia. XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: to powiem tak byłem i jestem #!$%@? w Lola z brązu nie mogę wyjść ale nie pcham się jak debil na fragi i zawsze gram defa aby nie feedowac a widzę takiego debila na topie pcha ta linie i coś nie może #!$%@? że zginie 10 razy ale dalej pcha ... Po prostu są ludzie którzy nie umieją grać zespołowo i myślą że są bogami gry a kij prawda
  • Odpowiedz