Wpis z mikrobloga

@Ciunkos tak jak pisałem wcześniej. Pomyśl o tabeli wyników z podziałem na czas zwalczenia pandemii, ilość zarażonych itp itd. Ogólny ranking mógłby przeliczać czas w stosunku do zakażeń, zgonów i wyzdrowień :).

Teraz druga sprawa. O grałem grę,, do końca,,. Zaraziłem wszystkich i mam kilka uwag:
-przy 300k zarażeń gra lagowaka tzn w punkcie kulminacyjnym musiałem czekać około 2 minut na dalszą akcje
- skończyły się propagandowe zagrywki, przez co musiałem skończyć grę bo nie miałem poparcia
- przy 9 mln zgonów zgony praktycznie nie rosły. Zatrzymały się w miejscu.
- przydałyby się jakieś zagrywki dodatkowe jak np mutacją wirusa przy dużej liczbie zarażonych
- wybory się odbyły, Duda 100% poparcia i prawidłowo
- mógłbyś podzielić jakoś listę interakcji w grze dowolnej na kategorie
- na niektóre propagandowe zagrywki słupki w ogóle nie reagują

To chyba tyle. Jak masz jakieś pytania pisz.

#koronakrulow #gry #koronawirus
K.....a - @Ciunkos tak jak pisałem wcześniej. Pomyśl o tabeli wyników z podziałem na ...

źródło: comment_1588459932H4p9tLUERyDIYJPy9bqMyC.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Kalamarapaksa: Dzięki za tak obszerny feedback! Co do lagów to aktualnie nie bardzo jestem w stanie nic zrobić - przy obecnym modelu może liczyć się strasznie dużo agentów (ludzi) - ostatnie optymalizacje i tak dały dużego kopa bo do niedawna potrafiło wywalić stronę na telefonie. Nic, będę walczył dalej i spróbuję ugrać trochę czasu tu i tak :)
Zanotuje pomysły i będę je sukcesywnie wdrażał. Co do braku opcji to jak
  • Odpowiedz