Wpis z mikrobloga

TLDR:


Moja ex i ja dzielimy opiekę nad naszą 6 letnią córką. Gdy odebrałem ją dzisiaj wzieła swój telefon, który zazwyczaj zostaje u matki w domu. Pokazywała mi zdjęcia które zrobiła, gdy je przeglądałem znalazłem wiele nagich zdjęć i filmów masturbujących się meżczyzn w chmurze. Te zdjecia były wrzucane conajmniej przez ostatnie 6 miesięcy, a ona miała do nich dostęp.

Jeśli to co myślę jest prawdą to jej dziadek ma brudny sekret i ponieważ jej telefon był zalogowany do tego samego konta co on, to ich zdjęcia lecą do tej samej chmury. Jeśli to prawda to on prawdopodobnie nie ma pojęcia, że dawał jej dostęp do tego. Jednakże tak jak powiedziałem miała do tych treści dostęp przez przynajmniej 6msc, co jest niedopuszczalne i bardzo niepokojące.

Co powinienem zrobić? Powinienem podjąć jakieś kroki prawne? Córka była bardzo smutna gdy odkrylem te zdjecia i próbowała je ukryć. Również kłamała, że nie rozpoznaje jednego z mężczyzn ze zdjęć, jest to ktoś kogo zna bardzo dobrze. Planuje znaleźć jej terapeutę, by z nią porozmawiał o tym wszystkim, ale szczerze to jestem bardzo zagubiony i nie wiem co robić...

#pytaniedoeksperta #prawo #kiciochpyta #dzieci #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #kalkazreddita #psychologia #rodzice #rodzina
  • 18