Wpis z mikrobloga

Mirki, co się wczoraj #!$%@?ło to ja nawet nie...

Pojechaliśmy z niebieskim na zakupy. Wysiedliśmy z samochodu, ale coś mi przeszkadzało w bucie, więc wsiadłam ponownie na przednie siedzenie, żeby buta zdjąć i wyjąć pieprzony kamyczek.
A mój #niebieskipasek wyjął torby z bagażnika, zamknął samochód i ruszył w stronę sklepu. Rozejrzał się tylko niczym Travolta po parkingu zakładając, że pewnie już jestem w sklepie i poszedł (jak można nie spojrzeć na samochód?).
Walę w drzwi, nie słyszy. Biorę telefon, dzwonię, zero reakcji. Alarm zaczyna wyć, a on zniknął za drzwiami sklepu.
I tak sobie siedziałam, ku uciesze innych ludzi, dobre kilkanaście minut w zamkniętym samochodzie, z wyjącym alarmem, wykonując niezliczoną ilość połączeń do niebieskiego, żeby wrócił i mnie wypuścił.
A on oczywiście miał wyciszone dzwonki. To i tak dobrze, że telefon wziął.

Na koniec stwierdził


#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski
Pobierz Vastusia - Mirki, co się wczoraj #!$%@?ło to ja nawet nie...

Pojechaliśmy z niebie...
źródło: comment_15884367595wPXJedM71Fpc06J8x1Hnj.gif
  • 31
@GaiusBaltar: próbowałeś kiedyś wejść przez rozbite okno albo chociaż coś wyjąć z samochodu? Jest to o wiele trudniejsze niż wybić szybę i pociągnąć za klamkę w środku albo nawet nie wybijać tylko wziąć druta i przez uszczelkę na chama pociągnąć nim za klamkę. Spróbuj przez takie wybite okno radio wymontować, co prawda teraz już rzadko się spotykamy z tym że komuś je ukradli, ale to zabezpieczenie wchodziło mniej więcej w okresie
@GaiusBaltar: @Papasanbaba: Sporo aut ma dodatkowy system ryglowania drzwi, głownie jako system antywłamaniowy po wyjęciu kluczyka. Wtedy bez zamka centralnego nie dasz rady otworzyć drzwi i szyb. Mają to nowe auta i stare, jak np. astry i vectry c, mają volva i mazdy. W cześć ten system jest możliwy do uruchomienia także w trakcie jazdy, głownie z powodu pasażerów. Obecnie chyba jest rógowany poza przypadkami, gdy nie ma kluczyka w
@Vastusia: ciekawostka. Badania mowia ze alarmy samochodowe sa guzik warte, jedynie co powoduja to szum dzwiekowy, bo i tak zazwyczaj sa ignorowane przez ludzi. Wiec przed zlodziejem nie uchroni nawet w nocy. (Kiedys gdzies w bloku naprzeciwko #!$%@? z godzine, i dlatego szukalem takich danych)