Wpis z mikrobloga

Chciałbym tak się cofnąć na chwilę gdy miałem naście lat do czasu wakacji. Gdy pojechałem z siostrą na wieś do rodziny i przez całe trzy miesiące żeśmy nadupcali w polu, przy zwierzętach w stajni (trzy krowy, dwie świnie, kilka królików, od cholery kur i indyków), pomagając wujkowi przy remoncie stodoły, zbierając nieszczęsne porzeczki (nuda) etc. etc. Zawsze coś było do roboty. Jedynie do pasieki mieliśmy się nie zbliżać. W sumie tylko w ten sposób rodzeństwo cioteczne spędzało wakacje z nami. Od rana #!$%@?, wieczorem ognisko, w sobotę wypad nad wodę, niedziela obowiązkowy kościół (xD), regularne wypady do lasu, zwiedzanie Bieszczad. Dużo obowiązków ale i mnóstwo radości, tyle cudownych wspomnień. Czasem ciocia robiła nam totalne zwolnienie z obowiązków, brało się bochenek świeżo pieczonego chleba, warzywa i owoce, wodę, siekierkę i szło na cały dzień w przyrodę. totalny chillout, niczym nie tłumiona radość i zabawa. jakoś nikt sobie większej krzywdy nie zrobił choć wypadki, jak to na wsi, zdarzały się. Zero zmartwień, pełna wolność.

Chciałbym ten ostatni raz poczuć to co wtedy, zasnąć na łące i się już nie obudzić.

Teraz jedynie smutek, codzienna walka z depresją i samym sobą, potworna samotność, praca, brak sił. Każdy dzień coraz bliżej samozaorania. Co ja ze sobą zrobiłem?!?! ()()()()() Ryczę jak bóbr, nie mogę tego dłużej ciągnąć, nie mogę, jestem za słaby.

#kiedystobylo #zalesie #feels #smuteczek #mlodosc #przemyslenia #zaorany

Czym jestem teraz?

Czym jestem teraz?

Co jeśli jestem kimś, kogo nie chcę w pobliżu?

Znowu spadam

Znowu spadam

Spadam
z.....y - Chciałbym tak się cofnąć na chwilę gdy miałem naście lat do czasu wakacji. ...
  • 2