Wpis z mikrobloga

chyba pierwszy raz mają do czynienia z sadzonkami roślin, przecież tamto z pajęczyną, meszkiem to mszyce jak nic się zasiedliły lub inne szkodniki i roślina do #!$%@?, niemożliwe jest w dzisiejszym czasie wyhodować coś bez pielęgnacji odżywką, opryskiem aby nie było chorób, grzyba no ale #!$%@? tam, sadzonka jest, nawadnianie jest - SZTUCZNE ŚWIATŁO - to kurnia roślina zdrowa wyrośnie ale pomidory? nie lepiej przesadzić Marcinku do większego pojemnika skoro już coś tam urosło to może niech rośnie do końca i zobaczysz, że własny wyhodowany pomidor jest zajebisty w smaku niż marketowy?

ale czego ja wymagam jak to po prostu kolejne lokowanie produktu i kolejny cały vlog na to przeznaczony ale, żeby mu przez gardło przeszło - SŁUCHAJCIE NAWIĄZAŁEM WSPÓŁPRACĘ, FIRMA ZAOFEROWAŁA DLA MNIE KORZYSTNĄ OFERTĘ - no to nie przejdzie, prędzej Gruby zrobi serię 10 powtórzeń na atlasie

#mocnyvlog
  • 3
@lukaszb44: głos rozsądku u Łukaszka? OOOOOO

Ten smart garden to szwindel jakich mało w przypadku szafy, taka krypto reklama jakiej dawno nie było (np ostrzałka xD).
Rozumiem jeszcze używać tego do szybkiego "kiełkowania" i przesadzania do doniczki (chociaż to też mocno naciągane).
Przykładowo, pomidorki na balkonie w dwóch doniczkach (4 krzaki koktajlowe) dały w ciągu 2-3 miesięcy koło 5kg owoców, a u naszego chudiniego 3 sztuki pysznych pleśniowych pomidorów xD Nawet