Wpis z mikrobloga

#krabynienoszaubran widzę, że krabonara usuneła konto, szkoda, bo parę lat temu jak miałam byłam młodsza jeszcze jazdy na bycie hurr - modelką [pisze kiedyś bo teraz jestem stara 25+ i nie wypada] i miałam bardzo podobną, wyzwoloną, swobodną, wiele osób powiedziałoby, #!$%@?ą mentalność, fajnie się czyta te flejmy które wywołała i uświadamia jednak dobitnie o #!$%@? wykopków, mam nadzieję że nie usunęła konta z powodu stalku.
Parę lat temu, chciałam sama kręcić inby, chciałam zrobić sobie #wgw zdjęcie z wylewającym się biustem pod tą witryną, ale znam się trochę na fotografii i kręceniu afer i stwierdziłam,że z racji perspektywy lepiej będzie nie robić tego z ręki, niestety żaden z moich poznanych tu znajomych wykopków nie chciał podać mi w tym pomocnej dłoni i w ogóle weź się nie wygłupiaj co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu o #!$%@? wykopków w ogóle. Nawet jakbym chciała - naprawdę, na wykopie nie ma z kim swobodnie nawet nie o seksie a cielesności swobodnie porozmawiać. Wnoszę o budowę pomnika dla śp. krabonary.
KingaM - #krabynienoszaubran widzę, że krabonara usuneła konto, szkoda, bo parę lat t...

źródło: comment_1588340924zVMyM4bEqyHvL5xKKOcsD2.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@KingaM: przestań patrzeć tylko na główną gdzie wpisy przegrywow mają po kilkaset plusów i się tam przebijają, to zaczniesz zauważać, że są tu ludzie z którymi można pogadać. A ludzie, którzy cię #!$%@?ą na czarno, to serio nie jest takie skomplikowane
  • Odpowiedz
@niochland: na reddicie lata temu już istnieję, nie do końca chodzi mi o atencję, wyrosłam już z takich zachowań, ale je w pełni rozumiem, zjawisko uważam za zdecydowanie zbyt mocno demonizowane na wykopie, po prostu generuję content na który jest popyt, mnie widzę w tym nic złego
  • Odpowiedz
  • 0
@KingaM w skrócie odpowiem jedynie, że nie wszyscy tak mają :) ja lubię ten temat i ze swoimi znajomymi często takowe podejmujemy.
Natomiast zadziwia mnie wypokowe wgw vs. redditowe gone wild :( taka przepaść...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KingaM: mogę to samo powiedzieć o różowych - mam w głowie fajny projekt na nie-erotyczne zdjęcia lecz wymagają od modelki aby trochę zsunąć fragment odzieży i wiele znajomych mi kobiet stwierdziło że jestem #!$%@? zapraszając je na erotyczną sesję ¯\_(ツ)_/¯

Nie wyrabiaj opinii o facetach czy o użytkownikach tego portalu na podstawie grupy przegrywów.
  • Odpowiedz