Wpis z mikrobloga

#krabynienoszaubran widzę, że krabonara usuneła konto, szkoda, bo parę lat temu jak miałam byłam młodsza jeszcze jazdy na bycie hurr - modelką [pisze kiedyś bo teraz jestem stara 25+ i nie wypada] i miałam bardzo podobną, wyzwoloną, swobodną, wiele osób powiedziałoby, #!$%@?ą mentalność, fajnie się czyta te flejmy które wywołała i uświadamia jednak dobitnie o #!$%@? wykopków, mam nadzieję że nie usunęła konta z powodu stalku.
Parę lat temu, chciałam sama kręcić inby, chciałam zrobić sobie #wgw zdjęcie z wylewającym się biustem pod tą witryną, ale znam się trochę na fotografii i kręceniu afer i stwierdziłam,że z racji perspektywy lepiej będzie nie robić tego z ręki, niestety żaden z moich poznanych tu znajomych wykopków nie chciał podać mi w tym pomocnej dłoni i w ogóle weź się nie wygłupiaj co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu o #!$%@? wykopków w ogóle. Nawet jakbym chciała - naprawdę, na wykopie nie ma z kim swobodnie nawet nie o seksie a cielesności swobodnie porozmawiać. Wnoszę o budowę pomnika dla śp. krabonary.
KingaM - #krabynienoszaubran widzę, że krabonara usuneła konto, szkoda, bo parę lat t...

źródło: comment_1588340924zVMyM4bEqyHvL5xKKOcsD2.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@KingaM

Nawet jakbym chciała - naprawdę, na wykopie nie ma z kim swobodnie nawet nie o seksie a cielesności swobodnie porozmawiać. Wnoszę o budowę pomnika dla śp. krabonary.


Uwierz, że są tacy, którzy by chcieli pogadać ale jak się pomyśli, że zaraz zakrzyczą Cię jakieś życiowe niedorajdy to się odechciewa :p

A pro po pomnika dla Krabo to był stawiany, oj był...
  • Odpowiedz
@KingaM to w ogóle portal dla jakichś dziwaków. Nibm ylodzi, idacy z duchem czasu ludzie. A na promocję z piwem reagują: a po co to tyle, a dlaczego... Jak ktoś nie chce czegoś ogladac, kupowac, słuchać itp to tego nie robi. A tutaj jest masa ludzi która się #!$%@? byle się #!$%@?.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majster444: to plus brak doświadczenia życiowego. W tych sprawach osobiste doświadczenia odgrywają kluczową rolę. Jak ktoś miał może jedną lub wcale partnerkę to nabiera jakiegoś fałszywego obrazu rzeczywistości. No ale dobra zbliżam się do definicji przegrywa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KingaM: wykop to nie jest miejsce na takie dewiacje

@zartos: Skoro wykop ma aspiracje do bycia Redditem to i na takie coś powinno być miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Mystizer: a ja bym była dumna, że dziecko rozwija karierę modela, skoro poskąpiono rozumu niech cieszy się urodą, wielu modeli z okładek zaczynało od takich niezdarnych prób zaistnienia
  • Odpowiedz