Wpis z mikrobloga

@ArcherID najbardziej zależy od lokalizacji. U jednego dobrze działa np Netia a gdzie indziej będzie padaka.
Ja chwale sobie Orange za to, żadnych problemów. Nawet jak mi dziecko wyrywało światłowód że ściany to ziomek zaznaczał że ich wina i robił za free
@ArcherID tak, jak poprzednik, lokalizacja ma ogromne znaczenie, z lokalnych operatorów to Korbank, moico (są tutaj, czasem mamy relację live z awarii). Osobiście mogę polecić Finemedia, awaryjność znikoma, ceny rozsądne i łącza symetryczne ze stałym IP - to ostatnie mnie przekonało. Pytając o dostawcę podaj lokalizację - mirków u nas sporo, to i wywiad zbierzesz szeroki.
@ArcherID nie wierzę, że tam nie ma operatorów kablowych - nowe osiedle, potencjalnych klientów sporo. Rede w mojej opinii odpada - miałem do nich podejście na nowym mieszkaniu i nawet oferty nie potrafili sensownej złożyć. Z mobilnymi operatorami trzeba ostrożnie - limity, obciążenie BTC, lejki po pobraniu gry. Przejdź się i poszukaj ulotek/wlepek, jakkolwiek panwybierak jest spoko, to nie ma wszystkiego - może się trafić jakiś malutki ISP z sensowną ofertą. Orange
@ArcherID: wszystko zalezy od lokalizacji. ~15 lat temu duze sieci skupowały malych prywiaciarzy. jakosc lacza zalezy od tego co zrobil na poczatku prywaciarz bo wlasciciel obecny łącza jest ostatni do remonow/usprawnien ;)

no chyba ze nowe osiedle. tam to wiadomo noweczki zrobione i na ogol wzorcowo.