Wpis z mikrobloga

Z takich głupszych życiowych akcji jakie o-------m, to kiedyś, jeszcze na studiach, gdy pracowałem w klubie dla typowych Oskarków i Julek, podczas sprzątania męskiej toalety musiałem uzupełnić podajniki z mydłem.
Niestety nie był to mój najlepszy dzień i p------y mi się kanistry. W efekcie uzupełniłem podajniki koncentratem do mycia podłóg, który pienił się jak jasny c--j. Przy myciu podłóg nalewaliśmy tego tylko jakieś 20ml na całe wiaderko wody, więc wyobraźcie sobie tę moc.

Dotarło to do mnie dopiero wtedy, gdy w kiblu zrobiła się wielka kolejka, bo każdy mył ręce. Niektórzy robili to przez dobre 5 minut, żeby zmyć jakoś ten płyn. Chwilę później przyszedł do mnie kierownik i powiedział, że mamy mały kataklizm, bo ktoś dolał czegoś zajebiście ciężkiego do zmycia i faceci szturmują damskie kible i bary w poszukiwaniu zlewów, żeby zmyć jakoś to g---o.

K---a jak ja się cieszę, że nikt się nigdy nie dowiedział, że to była moja sprawka.

#truestory i trochę #pasta
t.....r - Z takich głupszych życiowych akcji jakie o-------m, to kiedyś, jeszcze na s...

źródło: comment_1588326061VBvi3SrbkdldAjg1ZAXTeS.gif

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach