Wpis z mikrobloga

#youtube #prosbaorade #pytanie
Szukam opinii na temat miniaturek do filmów na YT. Na prywatnym kanale wrzucałem zawsze filmy jak leciało bez zabawy z miniaturkami. Teraz zacząłem robić serię filmów z podstaw #programowanie i #gamedev i kminię w który styl miniatur iść - bardziej "profesjonalny", czy w stylu rzeczy, które się często pojawiają na YT.

Będę wdzięczny za sugestie w którą stronę iść z tych dwóch, które są na obrazku. Możliwe, że jeszcze pokombinuję z czymś pośrednim między tymi dwoma wersjami.
Pobierz
źródło: comment_1588250443c9rKSXpJNF92aENLeMSWlE.jpg
  • 6
@FeniXb3: Pewnie trzeba zbadać target ;) Ja mam tak, że jak widze te "typowe" youtuberskie miniaturki to omijam, bo grozi rakiem. Ale też nie jestem reprezentatywnym przykładem, bo gardzę youbami czy twitchami. Pewnie więcej kliknięć będzie miała taka youtubowa. Najlepiej jakbyś jeszcze krzyczał na zdjęciu i miał wielką strzałkę xD
@DoubleAxxis: Dzięki za szybką odpowiedź. No właśnie też mam trochę takie wrażenia. Bardziej mi się podoba ta wersja "profesjonalna", ale jak ją pomniejszę do rozmiaru miniaturki na yt to wydaje mi się już mniej czytelna. Ale może sama zmiana czcionki i ilości tekstu poprawi efekt.