Wpis z mikrobloga

@Kasahara: Za krotkie nozki cos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio, to moja "laweczka" diy tez jest za wysoka, ale dosc dobrze mi sie na takiej wysoka. Mi pomoglo cofniecie nog troche, bardziej w strone glowy, wieksze napiecie da sei wygenerowac.
  • Odpowiedz
@DywanTv: moja też za wysoka i będę zmieniał. Ale nie teraz, bo jest za duży #!$%@?. A z ułożeniem nóg może sobie pokombinowąc, póki co założyłem se 100 kg i robiłem na 3-5 tak aby przypomnieć sobie w ogóle ćwiczenie. Zresztą specjalnie więcej na tę chwile bym nie zrobił po przerwie
  • Odpowiedz
A tak serio, to moja "laweczka" diy tez jest za wysoka, ale dosc dobrze mi sie na takiej wysoka.


@DywanTv: Akurat za wysoka ławeczka to jest ogromny problem, i polecam podkładać coś pod nogi, aby wysokość była "regulaminowa"
Bo jak przyzwyczaisz się do wyciskania na zbyt wysokiej ławeczce... to potem nawet miesiącami będziesz się musiał przyzwyczaić do ogarnięcia nóg na ławce o odpowiedniej wysokości.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Oczywiscie masz racje, ale teraz moja "lawka" za duzo wspolnego z zawodnicza nie ma i tak. To jakas decha obita materialem. Zero oporu, slizga sie czlowiek. Ogolnie wyciskanie jest troche trudnijesze. Ale poradze na to nic teraz niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@abc3: A to akurat nie problem podstawki i tyle i jest nieodczuwalne. A kiedy skończy się wirus, to po prostu tą sprzedam a wezmę inną i będzie cacy.

@chuckmls: bo w całym zamieszaniu zamawiania wszystkiego na raz nie poprosiłem (zapomnialem) o obniżenie jej. Jeśli ktoś nie startuje i ma 185 cm + to nawet będzie b.wygodna dla niego. No ale jak chce startować to muszę mieć takie same
  • Odpowiedz