Wpis z mikrobloga

Miejscówki w #warszawa gdzie można usiąść z dziewczyna na jakimś kocu? Z dała od ludzi. Może nad Wisła gdzieś? Nie musi być konkretnie w miescie, ale tez po za granicami. Albo jakaś fajna miejscówka nie koniecznie nad Wisła, ale w miarę ładnie żeby było i spokojnie. #warszawa
  • 7
@Jomahajomaso: plaża w Łomnej, trochę trudno tam dojechać, przy ogrodzeniu kościoła trzeba skręcić w małą uliczkę, doczytaj dokładnie co i jak, my się za pierwszym razem gubiliśmy. Zwykle ludzi jak na lekarstwo, ładne widoczki i spokój, ale kto wie co będzie w majówkowy weekend :)
Podobno super miejscem są Górki Szymona w Piasecznie, ale nie byłam. Czekam aż opadnie kurz po zakazach :) moi znajomi jeźdźą w okolice Okuniewa/Michałowa/Małkowa, żeby pochodzić po lesie i złapać trochę świeżego powietrza. Ja sama mam trochę smaka na majówkowy wypad do Nieborowa - http://www.nieborow.art.pl/ogrody/arkadia/ tyle, że jeszcze nie doczytałam czy już tam ten park jest legalnie otwarty (czy może jako część muzeum, wciąż jest zakaz wstępu). Lasu Młocińskiego i Bielańskiego (od