Wpis z mikrobloga

- piwo z biedronki jest niedobre
- promocja dla pijaków
- jak można tyle piwa kupować
- pewnie do heinekena wlali harnasia, a do carlsberga tatrę
- ja piję tylko łyski, ewentualnie szampana
- pewnie rozwodnili te piwa i sprzedają za pół ceny
- 32 zł, co to za oszczędność? nawet nie opłaca się samochodu odpalać
- te desperadosy to pewnie przeterminowane
- cebulaki wstały o 5 żeby piwo kupić

xD
#biedronka #lidl
klush - - piwo z biedronki jest niedobre
- promocja dla pijaków
- jak można tyle pi...

źródło: comment_1588235472WFInkKGSlbdQTyaKvGn0UF.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
Zaplusowalem kilka takich wpisów, bo pamietam jak wykopki śmiały się z black friady, jak wyśmiewano ludzi czekających na buty Kayne Westa czy Iphone w Dreznie.
Wszedzie ludzie poświecili swój czas żeby dostać coś w promocji.
Dziś rano zamiast przeglądać wysrywy z nocnej, oglądam wypełnione wózki z piwami.
  • Odpowiedz
@klush:
Lidl produkcja. powinniscie sie nazywac #!$%@?, a nie produkcja. lidl #!$%@? w dupe. zasrane zjeby. przez to, ze was biedronka z kumplami #!$%@?, nie macie kolegów. cale zycie przed komputerem, jedynym kumplem. całe życie #!$%@?. biednemu zawsze wiatr w oczy i sobota do lidla. z rozpaczy robicie takie gówno i #!$%@? innych, ale tylko tak ktoś zwraca na was uwage. odwiedzi, porozmawia, może doda do koszyka....
  • Odpowiedz
@Shatter: no jak ktoś w nocy #!$%@?ł żeby kupić 80 browarów to coś jest nie tak, ja byłem przed 10, kupiłem kulturalnie 24 i żałuję że nie wiedziałem o promocji w Lidlu bo biedronek nie lubię
  • Odpowiedz
#!$%@?, Polacy i piwsko xD dawno temu do miasta w którym mieszkam w Anglii przyjechał znajomy, którego znałem przelotnie z Polski. no #!$%@? za każdym razem jak się widzielismy to albo pił albo wlasnie niosl browary xD nie wiem, może z dwa tygodnie po tym jak przyjechał dzwonię żeby się zobaczyć a ten siedzi u jakiegoś Czecha i pije...i już gdzieś na rowerze #!$%@? po nocy po zielsko xD później jego dziewczyna
  • Odpowiedz
@klush: no ja nie skorzystam xD bo nie pije piwa dla picia piwa, tylko dla smaku, a ze smakuje mi tylko czesko rohozec z czerwonym X na etykiecie, i ze mozna go kupic tylko w jednym sklepie w okolicy to #!$%@? xD wole smakowac jak cebulic i pic szczyny
  • Odpowiedz
@klush: Nazwij mnie Marikiem, wali mnie to, ale to co się odwaliło to patologia i nawet z tym nie handluj. A najlepsze jest chwalenie się jakim nosaczem się jest wrzucając zdjęcia na mikro.
  • Odpowiedz