Wpis z mikrobloga

@AldoAldo: nie rozumiesz, chodzi mi o to, że jak piwo jest źle przechowywane to traci na jakości, krótko mówiąc jest #!$%@? i można po nim mieć srakę (sprawdzone info xD ) a czy w samym browarze producent coś tam mota aby mu isę opłacało to pewnie też ale wie to tylko on
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MG78: w Biedronkach podobno ostatnio się mocno poprawiło

Ostatnio też to słyszałem i z ciekawości poszedłem sprawdzić - w wejściu narzygane i nikt się nie kwapił do sprzątania (°°
@gosvami: Ja byłem w Biedronce osiedlowej w zeszłym tygodniu i o dziwo było lepiej niż ostatni raz kiedy byłem tam pół roku temu. Pewnie zależy sporo od lokalizacji sklepu, ale wydaje mi się że poprawili różne procedury.

Dawniej to leżały tam w przejściach kartony, stały wózki z towarem (xD) i był totalny syf. Jak byłem ostatnio to tego nie widziałem, może pójdę kolejny raz i się przekonam ( ͡° ͜
@Bodzias1844: Dawno takich głupot nie czytałem jak powypisywałeś. Biedronka nie dostaje gorszego piwa, nie dostaje też gorzej przechowywanego na magazynie. Ba, trzymanie piwa na paletach w sklepie czy ogólnie poza lodówką nie wpływa na nie w żaden sposób negatywnie.

Powiem więcej - Biedronka to największy klient liderów rynku piwa i nie mogą oni sobie pozwolić na sprzedanie im produktu gorszej jakości. Biedronka ma swoje własne edycje, najlepiej znane są puszki 550
@blindguardiano: Aktualnie mam nieprzyjemność robić zakupy w biedronce, bo to jedyny sklep z tak dużym asortymentem i w miarę normalnymi cenami w okolicy. Obczaiłem ofertę piw i stwierdzam, że jakieś 70% to są puszki. Wybór butelkowych jest beznadziejny a ta promocja w dodatku nie obejmuje wszystkich butelkowych, te najdroższe pseudo-krafty nie wchodzą. Pytasz się jak im się to opłaci? Wystawią na sklep po kilka skrzynek leżaków magazynowych które sprzedały się do
@futrzakos rynek piwa w Polsce to zdecydowanie więcej niż 10 mln hektolitrów. Sama Pinta, która przecież jest browarem kraftowym, w ubiegłym roku przebiła milion hekto. Kompani Piwowarska Czy Grupa Żywiec w pojedynkę łamią 10 mln hekto gdzieś w trakcie sezonu.
@MariuszLowKick: To dlaczego nie raz widzę palety z browarem przed biedronką w pełnym słońcu czekające aż wwiozą je na magazyn? Albo piwa na paletach już na sklepie. Jedne stoją w lodówkach a drugie na paletach. Chyba nie chcesz mi wmówić, że to nie wpływa później na jakość tego piwa? Jak wytłumaczysz to, że prawie wszyscy moi znajomi oduczyli się kupowania piwa w dyskontach bo nie raz mieli po nich długie posiedzenia
@blindguardiano: Analizując wybiórczo tylko jedną promocję gówno się dowiesz o zysku/stracie sklepu więc bez sensu jest twoje pytanie. To są naczynia połączone. Każdy handel zarabia na ruchu - tam gdzie nie ma ruchu tam nie krąży pieniądz. Ta promocja generuje ruch a z nim przychód i zysk.