Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 824
Polacy są są głupi i trzeba ich trzymać za mordę. Ile nosimy maski? 2 tygodnie? Teraz już tylko młodzi się do tego stosują bo coraz więcej starych ma to w dupie i tylko ma maski na szyi albo wcale XD. Polaków jak nie będziesz straszył u-------m ręki to nie będą sie słuchać #koronawirus
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OCIEBATON: przejrzyj moje wpisy to zobaczysz ile razy przez ostatni miesiąc pisałem w związku z tą epidemią, że jak Polaka za morde nie przytrzymasz to zrobi dokładnie na odwrót niż to co trzeba. Taki posrany romantyczny naród. Z przekory, ale będzie robił inaczej i jeszcze jak mu to wypomnisz to cię nazwie niewolnikiem. Lata zaborów i okupacji zrobiły swoje, teraz każdy kto coś każe to okupant, zaborca i zbrodniarz.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Może nie chcą żyć? Co na to poradzisz. Nic nie poradzisz. W Japonii nie podaje się ręki na przywitanie, w Japonii i Chinach potrafią nosić maski bez okazji ale Polski naród nigdy o siebie nie dbał za bardzo ani o innych więc czego właściwie oczekujesz. ¯\_(ツ)_/¯ W Japonii lockdown 2 -3 tygodnie wcześniej niż w Polsce ale Polska ma czas. Dzisiaj jest 624 zgony na głupiego wirusa, a ludzie
  • Odpowiedz
Co by nie nie uczynione w Polsce to zawsze źle. Ubrać maseczki - źle. Ściągnąć maseczki - źle. Uważam że noszenie maseczki jest dobre, sam noszę, gdy jestem z synem 3 letnim to też ubiera, jeżeli ktoś nie może wytrzymać w maseczce tej chociaż godziny bo się dusi to niech się weźmie za siebie lub idzie do lekarza. Rozumiem że jeśli ktoś ma problemy z oddychaniem itp to czuje dyskomfort ale młoda
  • Odpowiedz