Wpis z mikrobloga

@Thomas_Szasz: właśnie, przecież aktorsko ten serial nie bryluje, wizualnie też bardzo ograniczony, zostaje scenariusz, który jest dziurawy i gdzieś w połowie 1 sezonu się wypisałem, a wciąż się natykam na zachwyty i wtedy przychodzi to dziwne uczucie, że jesteś jakiś dziwny :>
  • Odpowiedz
@kasza332: Pierwszym sezonie. To że netflix kupił prawa i pociął pierwszy sezon na dwa i dorobił kolejne to pokazuje tylko zachłanność netflixa do robienia tasiemców, aby tylko jak najwiecej.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kapsula: no do wielu rzeczy można się przyczelic, ale zdjęcia to mają dobre. Postacie wyszły też mocno charakterystyczne przez co ludziom tak się spodobało. Do tego chwytliwa oprawa muzyczna i jest dobrze
  • Odpowiedz
@ampap: Jasne, ale te gorsze nie mają łatki arcygenialnego serialu, ze świetną historią i obsadą. A ten gniot wszędzie reklamowany jest jako coś ultrakozackiego i jara się nim co 2 osoba. A tak naprawdę to jest najbardziej przereklamowany serial ever, który jest zwyczajnie marny.
  • Odpowiedz
@kasza332: gdyby nie notoryczna płaczkowatość bohaterów, robienie #!$%@? z logiki oraz wtykanie netflixowych "smaczków", to byłoby do zniesienia, nikt nie każe traktować takiego serialu poważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

generalnie, im dalej w las, tym gorzej, na początku dobrze się zapowiadał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kasza332: Zawsze mnie bawią ci dla których serial powinien się skończyć po X sezonie. Taka sama sraczka była lata temu przy Prison Break, jakby serial Netflixa to było jakieś arcydzieło kinematografii. Po 3 filmach to się mogł skończyć i na szczęście skończył taki sztos jak Back to the Future. Obejrze nawet i 10 sezon Domu z papieru bo to fajny zapychacz na nudę. Zarówno 3 i 4 sezon mi się podobał
  • Odpowiedz
Mam pytanie do fanów tego serialu - nie przeszkadzał wam ten ogrom absurdów i nielogicznych działań bohaterów? Właściwie na każdym kroku. Jak jakaś sytuacja miała powiedzmy dwa rozwiązania - jedno sensowne i logiczne a drugie absurdalne to oni zawsze wybierali to drugie. Ja się przez to odbiłem w połowie pierwszego sezonu. Akcja na złomowisku przelała czarę goryczy.
  • Odpowiedz