Wpis z mikrobloga

Wszyscy przeżywają koronawirusa, a supermarkety oprócz kas i maseczek działają już jak przed epidemią, w Lidl nie ma już:

- pakowanego pieczywa, znowu jest luzem
- płynu do dezynfekcji nie ma już od 4 dni, stoi tylko automat pusty
- wróciła ogólnodostępna krajalnica do pieczywa
- ochroniarz już nie pilnuje i wchodzi czasami nawet więcej osób niż powinno

#koronawirus #lidl #covid19
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Uzytkownik01: w żabce lub na stacji miałabym przepłacać? ściskać się na o wiele mniejszym obiekcie?
@Harmideron: obaj nie zrozumieliście, że ja tych działań nie neguję, pokazuję, że wykop przeżywa jakby był koniec świata, gdy tak naprawdę świat wokół powoli wraca do normalnego życia
  • Odpowiedz
@Harmideron: niedość, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i od razu bezpodstawnie atakujesz ad personam, to jeszcze czytasz inną wersję wykopu niż ja, wypad z moich wpisów
  • Odpowiedz
@Ledlea: ściskać się ? Wystarczy o 21.30 albo 22.30 szybko wyskoczyć do żabki. I nie narzekaj na przepłacanie. Jakoś w Auchanie potrafiliście w Polsce przed epidemią kupować sery po 50 zł a kilogram albo drogie szynki
  • Odpowiedz
ochroniarz już nie pilnuje i wchodzi czasami nawet więcej osób niż powinno


@Ledlea: w biedrze ostatnio widziałem madkę z maską na brodzie, bez rękawiczek i maca wszystko dookoła. Ochroniarza nie znalazłem.
  • Odpowiedz
@kalis27: a wiesz, że wystarczy nauczyć się czytać ze zrozumieniem, by zobaczyć, że nigdzie się nie żaliłam? wpis jest całkowicie neutralny, nie narzekam, że sytuacja normalnieje

@Uzytkownik01: kolejny z wrzucaniem do jednego wora i dorabianiem sobie własnych ideologii, w dodatku zupełnie nie na temat

ten portal ewidentnie nie działa na was pozytywnie, jak już to toksycznie, odsapnijcie od niego lepiej
  • Odpowiedz