Wpis z mikrobloga

Ci jeb#%^i Chinole non stop kogoś straszą. Czas z tym skończyć - albo płacą rekompensaty za straty państwom, albo międzynarodowy bojkot ich, ich produktów, turystyki. Niech gniją. Trzeba zrobić wszystko, aby nie stali się światowym hegemonem numer 1, a już są bliscy tego. Ja pier... niewiele brakuje, a de facto światem będą rządzili komuniści.
#koronawirus #chiny
r.....6 - Ci jeb#%^i Chinole non stop kogoś straszą. Czas z tym skończyć - albo płacą...

źródło: comment_1588091766qj093SRYzFpxL3jNLQrEmV.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ci jeb#%^i Chinole non stop kogoś straszą.


@rorf46: tak samo jak Wykopki - co chwila slysze o sankcjach, bombardowaniu Chin oraz o wsadzaniu pewnych czesci ciala w inna czesc ciala chinskiego Kaczynskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pamiętam jak byłem w Sydney pierwszy raz, czyli jakieś 10 lat temu. I byłem w centrum to np w takim starbucksie (którego odwiedzałem chyba pierwszy raz w życiu) byłem jedynym białym. Reszta to ludzi pochodzenia wschodnioazjatyckiego.
  • Odpowiedz
@rorf46 rzadko się z tobą zgadzam, ale w tym przypadku totalnie jestem za - Chiny to rak pod każdym względem : od praw człowieka aż po ekonomię.
Ciekaw jestem, czy USA, Australia, Wielka Brytania i Niemcy (kraje, które wystąpiły do tej pory o odszkodowania za koronawirusa), zdobędą się na odwagę i:
1. Uznają Tajwan za państwo
2. Przerzucą produkcje (przynajmniej kilku fabryk) z powrotem do siebie
3. Poprą (przynajmniej w sposób
  • Odpowiedz