Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Rosną mi włosy, a fryzjerzy jeszcze nie pracują. Chciałbym tą długość wykorzystać. Polećcie jakieś fajne fryzury męskie. Mogą być z grzywką. Różowe, wy się chyba bardziej znacie xd

  • 23
@Ringkobing Zawsze możesz próbować zapuścić coś jak na picrel. Bardzo podoba mi się taka długość włosów (jak dodasz do tego zarost, to już w ogóle cool). Myślę, że niejedna różowa by się za Tobą obejrzała ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Co do zarostu- jeśli masz problem z cofniętą żuchwą, to to jest naprawdę super sprawa. Dobry barber jest w stanie wymodelować Ci już urośniętą brodę na typowo "chadową" linię
Pobierz braznik - @Ringkobing Zawsze możesz próbować zapuścić coś jak na picrel. Bardzo podob...
źródło: comment_1588031102qG2LoIcucpTub7cwWA4e69.jpg
@Ringkobing Ważne jest też, żebyś o nie odpowiednio dbał. Odżywka, olejek na zabezpieczenie końcówek. Wtedy praktycznie cokolwiek zrobisz sobie na głowie, będzie się całkiem ładnie układać, bo włosy nie będą przypominały siana. Nawet najlepsze cięcie na zniszczonych włosach nie robi tego efektu.
A jeśli masz tendencję do zakoli (tego oczywiście nie wiem), to ten typ fryzury będzie dla Ciebie ;)