Wpis z mikrobloga

Tydzień temu prezentowałem na meetupie dla AWS User Group w Peru. Temat: co wziąć pod uwagę, aby wygrać w wyścigu AWS DeepRacer League. Właśnie weszło na YT.

W tym roku format wyścigów jest nieco inny i nie ma opcji żeby uzbierać punkciki i tak awansować. Awansują tylko najlepsi w kategorii. A kategorie są trzy: czasówka, omijanie przeszkód i wyścigi między autami. Awans to pokrycie kosztów wylotu na finały do Las Vegas w czasie AWS re:Invent

Obecnie jestem (jeszcze) na miejscu premiowanym awansem w omijaniu przeszkód. Mam problemy techniczne i nie mogę zgłaszać moich modelów do wyścigu, mam nadzieję że to poprawię przed końcem miesiąca bo mam niecałe 0.04 sekundy przewagi nad gościem za mną. Przynajmniej wiem że jeszcze potrafię się ścigać, trochę bałem się że mi stawka ucieknie.

Czy na Wykopie byliby zainteresowani ściganiem się? Zastanawiam się czy przygotować materiały i prowadzić ludzi w wyścigach. Są też inicjatywy takie jak wyścig dla początkujących z $1000 kredytów AWS do wygrania.

#aws #deepracer #machinelearning #naukaprogramowania
tptak - Tydzień temu prezentowałem na meetupie dla AWS User Group w Peru. Temat: co w...
  • 7