Wpis z mikrobloga

#perfumy #fmgroup #mlm #bekazmlm #souvre Mirki, pytanie filozoficzne, bądź może dla niektórych sensowne i dostanę odpowiedź. Myślicie, że te wszystkie perfumy od tych businessmanów to zwykłe GO z Chin i bliskiego wschodu, rozcieńczone w spirytusie, czy mają trochę godności i "tworzą" sami kompozycje, np przez wsteczną inżynierię? Bo wąchałem tylko próbki, które podsunął mi "znajomy" pod nos, i który chciał mnie wciągnąć w wir struktur i milionowych zarobków. A ja tam nie chcę, co ja z tymi milionami bym zrobił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15
@Tony94: Miałem kolegę, który opowiadał mi o jednym z MLMów. Souvree czy coś takiego. Zapachy sprowadza się z chin, miesza się w "sterylnej" szopie i przelewa do flakonu z aliexpress, na to się nakleja PRESTIŻOWĄ naklejkę ( musi być cała złota, czym więcej złota na naklejce tym lepiej) i można kosić frajerów na hajs. Biorą "inspiracje" znanych i lubianych zapachów, rozrabiają to ze spirytusem skażonym i leją do flakonów, ot cała
@Tony94: jak mój kolega dawno dawno temu był w FM group to twierdził że oryginały i "kopie" z FM są produkowane w tej samej rozlewni i po prostu część wyprodukowanej partii kupuje docelowy klient, a część tego samego soku FM i oni leją do swoich butelek i sprzedają to samo tylko taniej, bo wiadomo bez kosztów marketingu, no ale coś mu nie dowierzałem że to tak działa xD
@KaraczenMasta: Czyli tak jak myślałem, zwykłe GO, jak z tych wszystkich "francuskie lane". @Marmite To też słyszałem XD Beka na maxa, że niby olejki zapachowe tworzą 2 laboratoria we francji, oni to tam hurtowo kupują i potem mieszają i taniej. I mają lepsze zaperfumowanie. W ogóle teraz to już jadą z podróbami Tom Ford, a nawet Roja XD
@Tony94: Kolega pracował tam na produkcji i dokładnie opisał mi mechanizm działania tego interesu. Laboratorium to to zdecydowanie nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mechanizm działania MLM -> kupujesz GO, rozcieńczasz ze spirytusem skażonym, wlewasz we flakon z aliexpress, naklejasz PRESTIŻOWĄ naklejkę (czym więcej złota na niej, tym lepiej), wkładasz w PRESTIŻOWY kartonik (tu analogicznie z naklejkami) sprzedajesz za 500% kosztów produkcji. Jako właściciel kosisz 90% marży,
Przypomniało mi się, jak mi znajomy mówił, że ich płyn do mycia naczyń jest zajebisty i nie powinno się go do końca spłukiwać, powinno trochę zostawać na naczyniach bo powleka żołądek i leczy X


@Tony94: to jest tak dobre, że nie wiem jak skomentować. Geniusz.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WujekAtom: Ja właśnie dumnie przed chwilą wsparłem struktury tej firmy zamawiając próbki za całe 27zł. Mają niby swoje kompozycje niszowe. Jak ktoś umrze z zatrucia środkami powierzchniowo czynnymi z płynu do naczyń, to ja się przyłożyłem. Mogę zrecenzować, chociaż oczekuję tanich podrób Toma Forda, bo na to mi wygląda.
@kinesin1000: W tych cenach tylko Orientica. za 25 zł są 30ml. To nie są stricte odpowiedniki, bardziej inspirowane, bo różnią się jednak kilkoma nutami. Ale jest w nich selektywność, czuć warstwy, zapach ewoluuje.
Myślicie, że te wszystkie perfumy od tych businessmanów to zwykłe GO z Chin i bliskiego wschodu, rozcieńczone w spirytusie, czy mają trochę godności i "tworzą" sami kompozycje, np przez wsteczną inżynierię?


@Tony94: Z tym pytaniem jest problem, bo odwraca ono uwagę od najważniejszej kwestii: multi level marketing jest sprytnym sposobem na zorganizowanie piramidy finansowej, a produkty to tylko element maskujący oszustwo. Czyli najważniejsza kwestia to kwestia piramidalności, a nie kwestia jakość