Wpis z mikrobloga

jak najłatwiej zacząć swoją zabawę z giełdą, spekulowaniem i inwestowaniem jako zupełny początkujący? gdzie najłatwiej zaczerpnąć podstawowej wiedzy, dowiedzieć się jak działa giełda, jakie są tego kwestie prawne itp? jakieś kanały na yt, poradniki, filmy? i ile kapitału początkowego potrzeba wg was żeby zacząć inwestować oraz gdzie najlepiej inwestować?
#gielda #inwestycje #ekonomia #forex
  • 22
  • Odpowiedz
jak najłatwiej zacząć swoją zabawę z giełdą, spekulowaniem i inwestowaniem jako zupełny początkujący


@Mystoo: Mieć spory zapas gotówki na czarną godzinę, żebyś z gołą dupą na lodzie nie został ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mystoo: wrzuć ze 300zł do kominka. Patrz jak płoną. Zgłęb swoje uczucia. Zgłębiaj do czasu, aż osiągniesz pogodzenie się ze stratą i nie będziesz miał ochoty się odegrać na mnie, kominku czy ogniu.
Teraz jesteś gotów na dalsze lekcje nt inwestowania/spekulowania na giełdzie.
  • Odpowiedz
@dasters: nie chcę całe życie pracować na kogoś, prace mam nie najgorszą, ale chcę w końcu kiedyś mieć swój dochód pasywny i cieszyć się życiem zamiast ciągle zapieprzać dla janusza
  • Odpowiedz
@Gniewek89: grając na symulatorach zupełnie inaczej podchodzi się do inwestowania jeśli nie masz możliwości stary realnych pieniędzy, nie liczysz się z ryzykiem a to może potem zgubić inwestując swoje oszczędności
  • Odpowiedz
@Mystoo: ja oglądałem i oglądam filmiki z kanału Doradca TV - ma tam nawet chyba serie jak otwiera od nowa portfel i opisuje wszystko co i jak. Osobiście wszedłem na start z 2k pln a konto maklerskie otworzyłem w swoim banku w tym przypadku ING
  • Odpowiedz