Wpis z mikrobloga

@Lonely02: nawet sie pobawic z nimi nie da xD moja kolezanka ma buldoga francuskiego i jak raz sie chcialam z nim pobawic jak z normalnym psem to wyskoczyl i sie #!$%@? na ryj tak, ze jedno z jego wypadajacych oczu mu spuchlo na 3 dni xD
  • Odpowiedz
@ROCCO1: Wole psiarza z papierami i historią rodową starych w stylu pomaganie ludziom w hospicjum czy wynoszenie dzieci z płonących budynków niż "psinkę" ze schroniska, którą Kazek #!$%@?ł kijem i karmił gołębiami. Nigdy tak naprawdę nie wiesz do końca co pies przeszedł nie zapalisz z nim cygara, nie obejmiesz i spytasz " jak tam dzieciństwo" to będzie zawsze ruletka. Potem wychodzą akcję, że pies zajebisty dopóty nie rozszarpał dziecka xd. Nie
  • Odpowiedz
@ROCCO1: są różne rasy, a i tak każdy pies jest inny. Np. mój golden mial gdzieś petardy, w sylwestra po prostu spał. Dodatkowo przeżyl 3 kundle kuzynki i w przeciwienstwie do nich nie ujadal caly czas. Slyszałem go szczekającego może 3 razy w całym jego życiu.
  • Odpowiedz
@ROCCO1: Co do tego, ze każdy wyglada inaczej to niekoniecznie. Widzialam już kilkanaście psów wyglądających jak mój Brutus ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz