Wpis z mikrobloga

@mrbarry: bo to jest większy pewniak niż jakikolwiek mecz, propagandą meczu się nie wygra( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to pewnie liczą na jakichś naiwniaków co postawią na kogoś innego xD w dobie kryzysu łapią się wszystkiego co można obstawić
@mrbarry: Przez lata gry na bet365 najnizszy kurs jaki widzialem to 1.01 a kurs 1.00 tylko przy rozliczeniu jak byl zwrot gdy naprzyklad spotkanie sie nie odbylo. Zycie bukmacherskie w polsce sie skonczylo na bet365.
@kolopo: ja rzadko kiedy na bet365 widziałem kursy 1.01

Zawsze, zawsze dało się znaleźć pewniaka po kursie 1.65-1.78 i wygrać że stówki 5 dyszek, najdłuższa passa to chyba 34 dni po mniej więcej 50-80 złoty dziennie wyciągałem niby gówno, ale były też lepsze kupony.

Tak wszystko było, kursy lepsze, no bet365 to mistrzostwo.
U nich bym mógł płacić te podatki z miłą chęcią...
@FideI: to jest niestety poza świadomością większości z nostalgią wspominających czasy przed ustawą. Jasne, że obecny podatek jest kuriozalnie wysoki, ale bukmacherka w formie samowloki i bezprawia to też nie jest dobry pomysł
@HaksMaurycy: większość kibiców która uważa się za patriotów chciałaby przegrywać pieniądze na Malcie, ale chociaż częściowe przesunięcie na stałe kosztu podatku z graczy na bukmachera byłoby prawdziwym gamechangerem. niestety STS nie po to lobbował za taką ustawą i woli otwierać rynki w Wielkiej Brytanii niż zajmować więcej rynku w Polsce, reszta ma na tyle małe udziały w rynku, że po prostu ich nie stać na taki ruch oprócz jednorazowych promocji "bez
chyba nikt z buków nie udzwignie podatku na stałe, a inna sprawa, że to z biznesowego punktu widzenia jest bezsensowne. Trzeba systemowy zmian, ale ustawodawca nie widzi problemu. To zamyka to błędne koło