Wpis z mikrobloga

@Fukmistrz: nie bierz tej substancji. Znam parę osób które dostały od tego schizofrenii. Bk ebdp to substancja nieprzewidywalna. Raz 50mg nie zrobi Cię wcale, a raz #!$%@? Cię tak, że będziesz słyszał głosy i nie będziesz umiał się odezwać przez 2 dni. Odpuść sobie tą substancje radzę Ci. Te różnice w działaniu masz z substancji z 1 wora i #!$%@? wie od czego to zalezy. Po prostu raz nic, a
  • Odpowiedz
@Fukmistrz: No to tak, może od drugiej strony. Jak dla mnie jest na poziomie klasycznej kety, nawet lekko przechyla się szala na stronę fdck (dawkowanie podobne, efekty również - lekko może mocniejsza jest fdck, poza tym podobne działanie i odczucia. Po fdck miałem mocniejsze CEVy, a po zwykłej k mocniej mentalnie)
Fdck miało mocne działanie na podstawie którego zainspirowalem się, tworząc (zdj) - naprawdę miałem podobne wizuale jak na rysunku
baklazanix - @Fukmistrz: No to tak, może od drugiej strony. Jak dla mnie jest na pozi...

źródło: comment_15879263727K0fGJa1t05yu2WsQRXNzk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Fukmistrz: Lepiej sniff zdecydowanie, bodyload zerowy, na drugi dzień nic nie czułem - po kecie byłem bardziej przemęczony. Fdck Znieczula tak samo bardzo dobrze jak keta + problemy z motoryką (standard). O porównaniu substancji wymienionych przez ciebie się nie wypowiem gdyż DXM jadłem raz dla testu i stwierdziłem że to nie dla mnie, a MXE nie uzywalem nigdy :/
  • Odpowiedz
@Fukmistrz: poczytaj sobie fora, każdy kto je RC wie, że jest złota zasada. Nie tykać bk ebdp, możesz sobie robić ciągi na hexie, możesz spędzić tydzień z alfą i z celofanem, ale nie tyka się bk ebdp. To prawie zawsze się tragicznie kończy. I jestem pewien, że nie umrzesz. Możesz się po prostu trwale dotkliwie okaleczyć.
  • Odpowiedz
@gekon9633: jak na moje to czytając fora dało sie odnieść wrażenie, że tak kończyli idioci co wszystko muszą wrzucać snifem. Do ciągów to sie to na pewno nie nadaje, ale z opiniami, że dawki do 100mg oral pojedyncze robiły sieke z głowy to nie spotkałem
  • Odpowiedz
@Fukmistrz: Co Ty gadasz ja siedzę na forach RC od 10 lat. Wejdź na dopka napisz do gościa o nicku Montana to się zdziwisz, albo wejdź na dopalamy i spytaj się horsiego też Ci o tym więcej opowie. Na hajpa nie wchodzę
  • Odpowiedz