Wpis z mikrobloga

@revcio327: A tak z ciekowości bo mi się nudzi - ile pieniędzy trzeba wydać, żeby zacząć się bawić w wędkarstwo? Te wszystki wędki, haczyki i inne #!$%@?? Orientacyjna kwota minimalna oczywiście, bo jeśli Twój stary jest fanatykiem wędkarstwa to pewnie jest w stanie wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thundax: tak jak mówisz :) też bym sobie nowe sprzęty sprawił ale kasy dużo to kosztuje coś fsjnego
A tak to idziesz do wędkarskiego i mówisz za ile chcesz i na jaką metodę i ci coś znajdą :)
Jak chcesz spróbować to w marketach są zestawy tanie takie średnie bardzo ale na początek co Ci trzeba kasy ładować jak nie wiesz czy da to Ci frajdę :p
N@Pszesmiewca: jak miałem 12 lat to tata kupił mi wędkę za cenę poniżej 100 zł na targu. Co tydzień chodziłem posiedzieć na ławie na rzece i połowie ryby. Może bardziej dla samego siedzenia, bo mało co się łowiło. Wędkę mam do dziś.
Mam wędke kupioną za 40 zł kiedyś na wakacjach, wytrzymała całe lato i nic się z nią nie zrobiło. W drugiej nowej z marketu padł kołowrotek. Zawsze też możesz iść połowić wędką z patyka xD
@Thundax: budzetowo, wedka + kolowrotek i inne #!$%@? do gruntu lub splawika 100-150zl, do tego pozwolenia 200-600zl rok pzw zalezy od okregu albo komercja ~30zl dzien. Chyba ze komercja z wypozyczeniem sprzetu to jedziesz tylko ze swoim alko ;)