Wpis z mikrobloga

@HumanBeing: xD Ten moment gdy musisz kombinować bo wydanie łosiem sześćdzesiont na paczkomat parzy w dupe. Wydasz 40 zł i będziesz czekał na zwrot 30 zł aby oszczędzić 8-9 zł.
@L3gion: potrzebowałem zaślepki na biurko za 1 zł, kupiłem ich 40, zwróciłem 39.
Z domu musiałem pójść 500m do paczkomatu - od razu pod paczkomatów wyjąłem 1 szt, ponownie zakleiłem paczkę i nakleiłem kod nadania.

@HumanBeing: możesz, jak najbardziej, jeszcze jak. Nawet wskazane jest takie odsyłanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@L3gion: ale jeśli nic podobnego nie potrzebuję, to nie mam do czego dorzucić.
Chciałem kupić 2 kolanka do kanalizacji. W necie po 3 zł, a w małej hurtowni niedaleko domu sądziłem że będą po max 5 zł, a typ mi wyjechał z tekstem że "15 zł szt. bo to WAVIN" XD
Dlatego nie mam skrupułów i zamawiam smartem
@PanHagrid: nawet nie wiesz ile razy kupowałem coś i 3 minuty później pisalem, że jednak to pomyłka albo nawet od razu wypełniałem na allegro formularz zwrotu a i tak potem szła do mnie paczka i musiałem odsyłać.
Nawet dzwoniłem, mówiłem jak wygląda sytuacja, że jeden zakup był błędny, więc zrobiłem drugi a z pierwszego rezygnuję, obiecywali, że w takim razie wyślą tylko drugi a potem przychodziły dwie paczki.
Szkoda nerwów na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanHagrid: @PepeXD:
Najlepszą opcją jest pójście po paczkę z rolką taśmy, odbieramy przesyłkę, wyjmujemy interesujący nas przedmiot, zaklejamy, generujemy kod zwrotu i wkładamy z powrotem do paczkomatu xD