Wpis z mikrobloga

@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: w trójce chyba po raz pierwszy pojawiły się reverty? Po manualach, które doszły w dwójce chyba największa zmiana w rozgrywce i niemal niekończące się comba () Pamiętam, że ta gra wyszła jeszcze jak miałem pierwsze playstation. Miałem też już wtedy peceta i okazało się, że te dwie wersje mocno się od siebie różnią. M.in. właśnie Kanada albo Suburbia różniły się rozkładem mapy w
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: pamietsm jak przyszedlem do ziomka i mu jedna postacia wszystkie zadania zrobilem w mega krotkim czasie i byl pelen podziwu <3 genialna czesc pamietam tez jak mialem obojczyk zlamany (na deskorolce sie #!$%@? xD ) i mialem gips na torsie i tak sobie klawiature jak paralita podkladalem zeby grac i miec numeryczna pod reka xd
zlote czasy szczeniece <3

4 i undergrandy tez spoko, america west juz tak troche inne
@deafpool: kazda z czesci 1-4 podoba mi sie na swoj sposob :) w dwojce wprowadzili manuala a w trojce reverta, co pozwolilo na dluzsze kombosy :D a w czworce schodzenie z deski i mini gry typu gra w tenisa deskorolka xD w dwie czesci underground tez gralem, ale nieduzo z nich raczej zapamietalem :D