Wpis z mikrobloga

Ktoś tęskni za Battlefield Heroes? Ja bardzo i szkoda, że raczej nie ma żadnych szans na wskrzeszenie gry przez EA. Grałbym nadal. Ehhh pamiętam: 2009 rok, wracał człowiek ze szkoły i oddawał się przyjemności z grania w tego BFa. Rozgrywka była mega relaksująca, często śmieszna (pozytywie) gdy zabijało się 3 wrogów na raz skrzydłem samolotu ( ͡ ͜ʖ ͡) gra była prosta, ale genialna i dająca dużo frajdy. Nadal znam jak własny dom wszystkie mapy, a w głowie nadal czasami pojawia się charakterystyczny wiodący motyw muzyczny gry - niezwykle wpadający w ucho :D

Szkoda, że gra niestety była niszczona przez politykę EA z mikropłatnościami w dalszych latach. Ostatecznie hajs się nie zgadzał no i gra została wyrzucona do kosza przez EA, które przy tym za przeproszeniem: osrało społeczność i fanów gry: całkowicie, bez ostrzeżenia usuwając grę z powierzchni ziemi.

No i szkoda, że EA nie poczekało trochę z decyzją pozbycia się gry. Moim zdaniem BFH skorzystałby na boomie na tryb battleroyale. Moim zdaniem gra świetnie nadawała się do tego trybu - i to mogłoby dać nowe życie tej grze.

Ktoś też tak ma jak ja? Czy nikt już nie pamięta o wielu godzinach gry na Buccaneer Bay czy Victory Village? :)

#gry #pcmasterrace #battlefield #nostalgia #zalesie #grajzwykopem #zalesie #informatyka #ea
Student - Ktoś tęskni za Battlefield Heroes? Ja bardzo i szkoda, że raczej nie ma żad...

źródło: comment_1587825937J5J3Bf7QtDhoZsndh1axE8.jpg

Pobierz
  • 10
@Student: Choć z serią Battlefield jestem od samego początku to nigdy w Heroes nie grałem. Nie pociągała mnie cukierkowa grafika oraz tego co pamiętam to była gra TPP a nie FPP? W tamtych latach katowałem Battlefield 2 na zmianę z ET: Quake Wars. O ET: QW sam mógłbym zrobić taki nostalgiczny wpis, bo dla mnie to była genialna gra, niestety liczylem, że zrobią ją F2P po pewnym czasie, niestety nic takiego
@Student: fajnie że wsrzesiłeś pamięć o tej grze. Będąc znacznie młodszy obserwowałem rozwój tej gry i z dużym "podnieceniem" czekałem na premiere no i doczekałem się... zawód dość spory. Właściwie wyczerpałeś temat swoim postem - gra miała spory potencjał ale co z tego skoro to było klasyczne Pay2Win. Pamiętam motyw jazdy czołgiem czy lataniem mysliwcem - fajna sprawa, szkoda że #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
Uważam że każdą grę pay2win czeka taki sam los,
@Student ale wiesz że dalej są fanowskie serwery i wsparcie?
Trzeba pobrać launcher i dołączać do gry przez ich przeglądarkę.
Ale gra działa, i nie ma już pay2win bo wszystko jest odblokowane.

Jedyny mankament, jest taki że jak jesteś nowym graczem to raczej będzie ciężko, bo na tych serwerach głównie siedzą sami wyjadacze