Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@olelek: ale nastoletnie karyny wpieprzają całymi słoikami

@Koller: tylko masło orzechowe, 100% orzechów a smakuje sto razy lepiej niż to tłuste przesłodzone przereklamowane gówno
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@Kumagoro: przestań, nie odbieraj mu poczucia wyższości że lubi coś tam innego niż ktoś tam inny

@olelek: ale ja też mam wrażenie że coś zmienili - nie żebym był wielkim fanem nutelli ale zawsze smakowała wyraźnie lepiej niż wszystkie te "czokokremy" a teraz jakbym właśnie czokokrem jadł ( ͡° ʖ̯ ͡°) jakieś takie spulchnione, puszyste
  • Odpowiedz
@Koller:
Najlepiej namoczyć daktyle, dodać orzechy ziemne i kakao i zblendować. Banalne w przygotowaniu bo z trzech składników, a smakuje świetnie.
Mam chęć jeszcze poeksperymentowac i dodać mniej daktyli, a w zamian trochę mleka skondensowanego słodzonego.
  • Odpowiedz
Jak już pojawił się temat nutelli to zapytam - ktoś wie gdzie najtaniej kupię niemiecką nutelle? Zawsze kupowałem na targowisku po 17zł za 700g jakoś I w sumie nigdzie takiej ceny w necie nie mogę znaleźć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@olelek bo teraz wszyscy, nawet ci najwięksi i najznamienitsi producenci sprzedają gówno w złotym papierku.
Kiedyś pamiętam bardzo lubiłem tofifee. Potem przez parę lat robiłem sobie detox od słodyczy.
Teraz już mi przeszło i kupiłem sobie paczkę, od tak dla smaku.
No i tego się jeść nie dało dosłownie. Samą margaryną waliło. Czytam skład a tam na pierwszych miejscach, zamiast tłuszczu mlecznego sam palmowy i shea.
A niech sie udławią.
  • Odpowiedz