Wpis z mikrobloga

  • 0
Mireczki,
Orientuje się ktoś jak wyglądają trasy na rolki w #milicz ? Podobno są super na rower, a ja nigdy nie byłam i nie wiem czy nadają się też na rolki. Potrzebuje w miarę gładkiej drogi, bo jadę z koleżanką, a ona się boi po nierównościach i kostce jeździć.
Podpowiecie jak jest?
Albo gdzie pod Wrocławiem coś polecacie, gdzie nie ma dużego ruchu, a można pojeździć przy polach i z ładnymi widoczkami?

#rolki #wroclaw
  • 6
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wychwalany czyli tam to głównie takie trasy są? Ostatnio słyszałam że są też zwykle ścieżki rowerowe, ale w takim razie nawet jeśli by miały te kilka km to nie warto jechać. Przejade się tam na rower w takim razie. Dzięki.

WOW mam na co dzień, bo mieszkam tuż obok. Szukamy czegoś nowego.
  • Odpowiedz
@edayta: Przejechałem w zeszłym roku setki kilometrów w okolicach Milicza. Są trasy żwirowe, leśne i asfaltowe. W sumie dałoby się na rolki, ale te asfaltowe na rower były najnudniejsze i nie zapamiętałem gdzie one byly ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale fakt, na pewno są nowe asfaltowe ścieżki. Nie powiem tylko czy w formie jakieś pętli.
  • Odpowiedz
@edayta: https://www.google.com/maps/place/Droga+rowerowa+Bielany+Wrocławskie+-+Domasław/@50.9979712,16.937768,16.08z/data=!4m5!3m4!1s0x470fc5f62a1c8ea1:0x97b3c59d6d05144!8m2!3d51.0297221!4d16.9499812!5m1!1e3 - i ciśniesz na południe ul Logistyczna/Sportowa/Brzozowa/kawałek Tyniecką/Chrzanowska/Domasławska. W zasadzie oprócz Tynieckiej ruchu brak, bo to drogi nijako rowerowe, prowadzące do nikąd - na początku trasy są barierki i autem nie przejedziesz
  • Odpowiedz