Wpis z mikrobloga

@silentpl: ale głupoty piszesz XD
Poznałem w życiu jednego mitomana i ciekawy jestem, czy jesteś jak on xd

Mam to szczęście, że ocieram się o takich ludzi i widzę jak to wygląda zza kurtyny. Są to zarówno bardzo bogaci ludzie w UK jak i tacy w Luxemburgu czy Azerbajdżanie.


@silentpl: Sądzę, że nie ma w Polsce żadnej osoby, która miałaby na koncie $200mln (ponad pół miliarda złotych). Piszesz, że znasz ich zza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wyjde_z_piwnicy: pokaż mi komercyjnego kapitana który zgodzi się pływać nieubezpieczonym jachtem za 50mln USD.
Nie słyszałem o ani jednym przypadku nieubezpieczonego jachtu.

Tak jak napisałem, kasa nie leży w Polsce lecz na wyspach.

Tak jacht w suchym doku nie jest bezpieczny ale dok
  • Odpowiedz
Pierścionek za 1,5k pln z Japonii a potrafi wywołać emocje u Polaków którzy pierwszy raz widzą statement piece - niech ktoś mi powie czy to właśnie nie jest sztuka, która ma skłaniać do refleksji i dyskusji? Aż sam bym to teraz kupił ()
  • Odpowiedz
@lanekrasz: Większość "muzyków" w dzisiejszych czasach zarabia bez wysiłku. Wysiłek wkładają ludzie od PR, marketingu i cała świta przy takim "muzyku". Natomiast jeśli jakikolwiek koszykarz zarabia na sporcie, to wkłada w to mnóstwo wysiłku, bo słaby sportowiec nie zarobi grosza.
  • Odpowiedz
@Anon2139: okej prosze sie nie zesrać bo w większości przypadków ceny na tym sklepie są mocno #!$%@? z powodu tego, że to firma która ściągą rzeczy dla kienta z drugiego końca świata i często gęsto stosują jakiś #!$%@? przelicznik w zależności od tego ile mają sztuk danej rzeczy i gdzie ona jest. @Danielnov podał tu dobry przykład tego ich przeliczniku, https://www.farfetch.com/pl/shopping/men/amiri-logo-print-crew-neck-t-shirt-item-13807306.aspx?storeid=12424 jest to ostatnia sztuka ostatniego rozmiaru i pewnie
  • Odpowiedz
@silentpl: @silentpl: poczytaj sobie np o koszykarzach NBA, multimilionerach i tym jak im się wiedzie po karierze. W bardzo wielu przypadkach w krótkim czasie tracą wszystko. Wielu innych sportowców również.

I zgadzam się z tym ze takie wydatki nie maja szans uszczuplić bogactwa rodziny. Ale ogólnie postawa i podejście do pieniędzy jakie wyrażane jest w kupowaniu trytytki za 2 tys złotych już to bogactwo może bardzo uszczuplić.
  • Odpowiedz
@lanekrasz:
Ciężko sprecyzować kto jest artystą. Większość polskich gwiazd discopolo można porównać z grajkami ulicznymi. Trzeba by oceniać pod kątem wartości artystycznej samego utworu, na ile głos muzyka jest wyćwiczony, ile czasu poświęca na trening śpiewania, innym kryterium może być treść tekstu utworu. Sądzę, że jeśli ktoś opiera swą twórczość jedynie na popularności (której sam sobie nie zawdzięcza) to artystą nie będzie. Dziś wystarczy być popularnym youtuberem, nagrać utwór w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Indoktrynator: czyli np zespół Iron Maiden który jest znany na cały świecie są muzykami amatorami? xd muzyka to nie inżynieria, możesz tworzyć gówno będąc po szkołach muzycznych a być wirtuozem samoukiem. W zasadzie każdy jest artystą, każdy odbiera sztukę w inny sposób, są ludzie którzy namalują gówno na płótnie i zbierają za to miliony dolarów, sztuka jest najbardziej subiektywną "branżą" w historii, trudno tutaj cokolwiek powiedzieć
  • Odpowiedz
@lanekrasz:
Cóż, do każdego gówna znajdą się muchy, które się do niego zlecą. Kwestia tego, że dziś zbyt często określa się mianem artysty ludzi, którzy w jakikolwiek sposób zajmują się jakąkolwiek dziedziną sztuki. Śpiewasz - jesteś artystą, malujesz - jesteś artystą, pokazujesz dupę na instagramie - jesteś modelką. Wszystko spłycone i ograniczone do liczby zasięgów. A co do Iron Maiden - jak najbardziej artyści i to dużego kalibru.
  • Odpowiedz
@Anon2139 jak policzysz hajs potrzebny na wypromowanie marki i zrobienie fejmu wsrod debili, social media, PR, stronę web, serwery itd, to wychodzi na to, ze te trytki zwrocą się w miesiąc, tak się robi pieniądze na kretynach, chciałbym tam być.

Dopiero po dodaniu posta zobaczylem ile jest komentarzy. Nie chce mi sie tego czytac, ale prosze, powiedz ze nie ma tam zwolennikow takich gadzetow.
  • Odpowiedz