Wpis z mikrobloga

@Borciuch: nie głosowałem na nich; mam dość:

1. rozdawnictwa,
2. propagandowego miksu mitu narodowego z nastawieniem zachód-be! (i.e. szkalowanie UE kiedy tak naprawdę korzystamy ze wspólnoty; niedawne krytykowanie wyroku ws. relokacji uchodźców podczas gdy ten wyrok nie działał retroaktywnie i w zasadzie tylko stwierdzał że Polska *powinna była* w relokacji uczestniczyć – zresztą i tak uchodźcy sami decydują czy chcą trafić do danego państwa)
3. zrobienie z mediów tuby partyjnej i
Dajecie się wpuścić w dyskusje z pisowym trolem który zarzuca trolowanie wszystkim innym :p

Np @Neubert i kilka osób odpisało mu całkiem konkretnie, a on odpowiada pozamerytorycznie jakimś farmazonami ze "haselka z wyborczej" i itd.

Szkoda strzępić ryja na takiego. Tylko po to temat założył, żebyście Wy strzępili ryja a on będzie latał w koło i trollowal.

@JakovKarnic
@ZaplutyKarzelReakcji
@RedveKoronny
@Penektomia
@Borciuch: niczym. Nie spodziewałem się po nich nic dobrego, wiec niczym mnie nie rozczarowali. Najwyżej zaskoczyli bezczelnością w nieposzanowaniu prawa, obrażaniem RiGCZu myślących ludzi i skutecznością z jaka rozmontowali trójpodział władzy i jakiekolwiek organy kontroli.
@ZaplutyKarzelReakcji: w jaki sposob gospodarka jest rozpieprzona? I nie pisz bzdur o 500+ tylko podaj realne argumenty na rozpieprzona gospodarke.

@Zaliwaja: glosowalem na pis.
Podoba mi sie w tej partii to ze sluchaja swoich wyborcow i sa w stanie dostosowac swoje dzialania do oczekiwan obywateli.
Podoba mi sie konsekwentne dazenie do celu i twardy kregoslup moralny.
Podoba mi sie polityka zagraniczna pisu ktora nie stawia Polski w pozycji zebraka jak
@AntyDojcz: stadnina w Janowie o ktorej uslyszales dopiero z tvn i wyborczej, o ktorej istnieniu nie miales pojecia, jest dla Ciebie symbolem rzadow pisu.
Dobre. Znasz wogole sprawe stadniny? Poczytaj, sprawdz kto i jak nia zarzadzal przed dosciem pisu do wladzy. Tylko nie spadnij ze stolka jak sie okaze ze zyles w bledzie oklamywany przez gadzinowki.
@Borciuch:
- Mógłbym rozpocząć i zakończyć na obrzydliwej i niemoralnej propagandzie w TVP, bo to w sumie wystarczy i daje o nich świadectwo.
Ale dorzucę jeszcze:
- Brak poszanowania dla procedur i demokratycznych urzędów, które traktuje się jako przepychadła tego co rząd chce.
- Kupowanie głosów przez populistyczne rozdawnictwo, które promuje mniej ambitnych kosztem bardziej ambitnych którzy łożą na to pieniądze (500+, 13 emerytura). PiS otworzył Puszkę Pandory, bowiem teraz, żeby