Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, bardzo mało czasu zostało, ale wierzę w siłę wykopu. Nigdy nie wrzucałem nigdzie takich próśb, ale liczę że pomożecie. Otóż jest sobie chłopczyk który walczy z guzem mózgu , podobno jest szansa ale cholernie droga. Zbiórka prowadzona już jest jakiś czas, nagłośnione dość mocno mediach w Lublinie na FB ale ciągle brakuje bardzo dużo pieniędzy. Może uda się pokazać siłę wykopu po raz kolejny? Nie umiem tworzyć postów także wybaczcie. Wklejam link do zbiórki i do grupy FB gdzie można licytować różne rzeczy pierdoły jak i ciekawsze, sam wystawiłem swoje usługi
Pokażcie siłę wykopu!! Dzięki wielkie!

https://www.siepomaga.pl/filip
https://www.facebook.com/groups/213123820077830/?ref=share

A tu jeszcze od mojej żony:
Prosimy o pomoc! Filipek jest 2-letnim dzieckiem i ma w głowie 8 centymetrowego guza! W Polsce nie ma dla niego ratunku, pomoc mu może kosztowne zagraniczne leczenie. Leczyło się tam dziecko z podobnym guzem, po 5 latach od skończonej terapii ma się dobrze, dlatego jest olbrzymią szansa że Filipkowi się uda. Dla Filipka są to ostatnie dni zbierania zbierania pieniędzy. W Polsce lekarze się poddali, ale dla Filipa jest ratunek, i ten ratunek kosztuje 5 mln!!Wydaje się dużo. Ale jeśli bardzo dużo ludzi wpłaci nawet małe kwoty... Jest to do zrobienia! Proszę, udostępniajcie stronę, im więcej osób się dowie, tym większa szansa że Filipek wróci do zdrowia. Jest też strona z licytacjami. (Licytacje dla Filipka Bulanda). Może jest coś, czego już nie potrzebujesz, a ktoś inny chętnie odkupi? Może Tobie się coś spodoba? Mile widziane również wystawianie usług, typy sesje fotograficzne, zabiegi pielęgnacyjne, masaże, zachęcamy firmy do przyłączenia się. A może znasz kogoś znanego, kto mógłby udostępnić wiadomość o Filipie szerszemu gronu? Może pracujesz w telewizji, gazecie i jesteś w stanie nagłośnić sprawę? Im więcej osób się dowie, tym większa szansa dla Filipka! Jest to trudny czas na zbiórkę pieniędzy z powodu koronawirusa. Miały być koncerty charytatywne, mecze... Wszystko musiało zostać odwołane, przez co zbieranie pieniędzy jest trudniejsze. Ale jeśli pomożecie, wszystko będzie możliwe ❤️❤️

#silawykopu #pomoc #choroba #kiciochpyta #dobrazmiana #zdrowie #dzieci dużo obserwujących to i -> #koronawirus
#siepomaga #wykop #filipbulanda
  • 8
@Harmideron straszny buc z ciebie, i sorry ale trochę małolat wykopowy jak dla mnie porównując nasze wykopowe doświadczenie... Ale widać mocne piwniczne korzenie skoro aż tak cię zabolała próba dotarcia jak najdalej w słusznej sprawie. Także po prostu zamilcz zachowujac jakieś resztki człowieczeństwa
@jarrem: Po to sa tagi żeby dotyczyły danego tematu. Jak wszyscy wzrucajacy wpisy od zbiórek zaczeliby wykorzystywać niezwiązane tagi tylko dla zasięgu to jak sądzisz jakby się to skończyło dla wpisów dotyczacych pomocy? Hejtem i zakopywaniem.