Wpis z mikrobloga

#tvpis #neuropa #4konserwy #bekazpisu pseudo #wybory

Naprawdę w ciągu swojego życia nie myślałem, że przyjdzie mi żyć w państwie autorytarnym z taką nachalną propagandą.

A my się dziwimy jak się naród niemiecki dał omamić Hitlerowi, tak samo jak naród polski dał się omamić Karakanowi.
  • 62
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Need: historia to wiedza, czego można uniknąć żeby znowu nie było jak kiedyś. Ale Polacy, co pokazuje historia, nie są w ogóle zainteresowani wyciąganiem wniosków. Ten naród po prostu jest durny, nie znam historii II RP na tyle dobrze, żeby dywagować, czy kiedyś był mądrzejszy, ale obecnie jest po prostu durny i krótkowzroczny. Byle mnie było dobrze, resztę #!$%@?ć. Jeszcze żeby ten Kaczyński to był dobry polityk, a to jest
  • Odpowiedz
brak obiecanego uwolnienia wielu zawodów


@rozbojnikalibaba: To jest oczywista bzdura. PO jakao jedyna zrobiłą dwie duże deregulacje w tym takie dotyczące zawodów (np. pośrednicy nieruchomości).

A taksówkarze zostali bo protestowali. Twoje wnioski opierają się o brak wiedzy.
  • Odpowiedz
A my się dziwimy jak się naród niemiecki dał omamić Hitlerowi


@Need: omamic to kaczor omamil polaczkow, ze cos znacza, ze nie bedzie nepotyzmu, zlodziejstwa, ze wstaniemy z kolan. xDD

hitler mowil wprost, ze niemcy sa wielkim narodem i zdolaja osiagnac wielkie rzeczy na wielu polach, takze militarnym

i co, pomylil sie? podbili cala europe, a gdyby nie lebiody z wloch i pomoc dla nich w grecji, podbiliby na luzie
  • Odpowiedz
@Dead_Inside chyba nie jesteś za bardzo w historię nie? Hitler zaciągnął olbrzymie długi na swój pomysł rzeszy. Głosy kupił socjalnymi bzdetami i nacjonalistycznym belotem tak jak to robi PiS.
  • Odpowiedz
@GordonL: sugeruje ze byli wyborcy PO, w tym liberalni teraz nie głosują w ogóle albo głosują na inne partie, cześć pewnie i na konfederacje, albo głosują również na TFU pis (a przynajmniej głosowali w 2015). To właśnie ludzie żyjący w mniejszych miastach, miasteczkach i wsiach, szczególnie zachodniej i północnej Polski przestali głosować na Platformę. Ci, którzy uwierzyli ze ich byt sie poprawi, ze bedziemy gonić zachodnia Europe pod względem jakosci
  • Odpowiedz